Facebook Google+ Twitter

Piankowa zabawa w Neapolu

W sobotnią noc, w wodnym parku Magic World pod Neapolem odbyła się nietypowa dyskoteka. Każdy kto chciał mógł uczestniczyć w "schiuma party", czyli piankowym party. Warunek zabawy był jeden - posiadanie stroju kąpielowego.

Piankowe party / Fot. Anna SmolińskaSchiuma party, czyli piankowe party jest dość popularne we włoskich dyskotekach, zwłaszcza latem, kiedy to wysokie temperatury utrzymują się również w nocy. W sobotnią noc tego typu wydarzenie odbyło się w neapolitańskim parku wodnym Magic World i zostało zorganizowane przez Radio Marte. Dodatkowa atrakcją dla ponad 500 osób był fakt, że cała impreza była transmitowana na "żywo" na antenie rozgłośni.

Zaczęło się niewinnie, od paru utworów house. W momencie, kiedy prowadząca wieczór, speakerka radia - Rosanna Iannacone "rzuciła" hasło "piana!" tłum oszalał. Piana zaczęła lecieć z każdej strony. Praktycznie nie było przed nią ucieczki. Muzyka, puszczana przez dwóch znanych djów (Paco i Axel) zmusiła do tańca każdego. Nawet osoby, które nie posiadały stroju kąpielowego zmieszały się z tłumem i aktywnie uczestniczyły w zabawie. Bawiła sie młodzież i dorośli. Przez dwie godziny, piana była rozpylana na obecnych. W mgnieniu oka sięgnęła ona kolan tańczących. Zakrywała także krzesła i stoliki. Wielu z obecnych od czasu do czasu wskakiwało do basenu, by opłukać piankową szatę, po czym znów pojawiała się na sali.

Jak powiedział nam Dj Paco, tego typu imprezy są najlepszą forma rozrywki na letnie noce. Organizatorzy zachęceni sukcesem zeszłych lat, postanowili "piankowe" dyskoteki urządzać raz w tygodniu. - Rozpoznajemy wiele osób, które towarzyszą nam od poczatku sezonu. Praktycznie nie opuścili żadnej soboty - mówi Paco.

Wiadomości24 też tam były i możemy potwierdzić, że zabawa była niesamowita.

Zobacz galerię z wydarzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.