Facebook Google+ Twitter

Piasecki: Sądy przywracają dobre imię Mariuszowi Kamińskiemu

Konrad Piasecki skomentował dzisiaj w TVN24 wyrok sądu w sprawie nadużyć Mariusza Kamińskiego jako szefa CBA. Według dziennikarza kolejny korzystny wyrok sądowy dla Kamińskiego ostatecznie obala ciężkie zarzuty polityków PO.

Sonda

Konrad Piasecki popiera...

Członkowie rządzącej partii wielokrotnie sugerowali, że Kamiński jest centralną postacią w budowaniu IV RP - antydemokratycznego, faszystowskiego państwa. Przypomniał o tym dzisiaj w TVN24 Konrad Piasecki. Zwrócił uwagę, że sąd po raz kolejny oczyszcza Kamińskiego z ciężkich zarzutów - wcześniej uczynił to w sprawie afery korupcyjnej z Beatą Sawicką w roli głównej.

Konrad Piasecki powiedział, że dzisiaj należy postawić pytanie, jaka była rola Tuska w tej sprawie i czy premier rządu przypadkiem nie inspirował działań prokuratorów. Posłużyły one bowiem premierowi jako pretekst do usunięcia Kamińskiego ze stanowiska.

Pytania Piaseckiego nie padły na podatny grunt. Tomasz Wołek powiedział, że jeżeli chodzi o Kamińskiego to nie obchodzi go nic poza słowami Kamińskiego o aferze hazardowej. Były szef CBA powiedział, że sprawdzał premiera Tuska.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.