Facebook Google+ Twitter

Piast Gliwice opublikował listę transferową

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-06-18 12:31

Działacze gliwickiego Piasta opublikowali oficjalną listę transferową, na której widnieją nazwiska piłkarzy, którzy będą do kupienia w tegorocznym, letnim okienku.

piast.gliwice.pl / Fot. brosOficjalna lista transferowa została opublikowana 17 czerwca br. W treści informacji podano:, że na listę transferową zostali wystawieni następujący zawodnicy: Marcin Adamek (obrońca), Piotr Bronowicki (obrońca), Marcin Folc (napastnik), Daniel Koczon (napastnik) i Piotr Prędota (napastnik)

Z końcem czerwca kończy się kontrakt Mirosławowi Widuchowi. Wygasa też umowa wypożyczenia Marcinowi Grolikowi. Decyzja co do przyszłości zawodników, którzy wracają z wypożyczenia, nastąpi w późniejszym terminie.

Największym zaskoczeniem na liście jest Piotr Bronowicki, brat reprezentanta polski Grzegorza Bronowickiego. Ciekawe dlaczego działacze z ul. Okrzei chcą pozbyć się piłkarza, który przyszedł do Gliwic z Legii Warszawa?. Nie zmienia to jednak faktu, że piłkarz nie jest już w planach trenera Dariusza Fornalaka, skoro znalazł się na liście transferowej.

Źródło: piast.gliwice.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.