Facebook Google+ Twitter

Piąta edycja Akademickich Targów Pracy Jobbing

Współautorzy: Tomasz Bieliński

Pałac Kultury i Nauki był 15 marca świadkiem piątej edycji Akademickich Targów Pracy Jobbing. Od godziny 9.30 do 17.00 wszyscy zainteresowani rynkiem pracy, mogli przejrzeć oferty, porozmawiać z pracodawcami oraz z psychologiem.

Warszawskie targi pracy

Jeśli studiujesz i nie wiesz jak poruszać się po rynku pracy targi Jobbing przeznaczone są dla ciebie. Takie firmy jak Google, Aviva, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wyszły naprzeciw odwiedzających, dając im możliwość spotkania, porozmawiania oraz aplikowania na wymarzone stanowiska.

Jeśli nie czuliśmy się pewnie, pomocą służył psycholog pracy który podpowiadał nam jak się zachować lub ubrać na spotkanie z naszym wymarzonym pracodawcą. Jeśli zaś chcieliśmy poprawić CV lub dowiedzieć się jak je przygotować, targi dawały nam również taką możliwość. Jeśli Was tam nie było pozostaje czekać na następne w przyszłym roku.


Zapraszam również do galerii poświęconej targom.
Na stanowisku LOTu uśmiech gościł na wszystkich twarzach / Fot. Mateusz Max MaksiakOdwiedzający po odebraniu informatorów mogli dowiedzieć się wszystkiego od organizatorów oraz wypełnić konkursową ankietę. / Fot. Mateusz Max MaksiakWszyscy chętnie służyli pomocą / Fot. Mateusz Max MaksiakW ogromie ofert można było się nie połapać dlatego niektórzy nie przychodzili sami. / Fot. Mateusz Max MaksiakJeszcze inni na samym początku zajęli się przeglądaniem praktycznych porad / Fot. Mateusz Max MaksiakTargi pracy są nie lada gratką dla wszystkich. Zarówno dla tych co szukają pracy, praktyk, lub po prostu chcą pójść w innym kierunku. / Fot. Mateusz Max MaksiakPomimo wczesnej godziny organizowania targów studenci przybyli punktualnie. / Fot. Mateusz Max MaksiakZ uśmiechem na ustach nikt nie odmawia nam wszelkiej pomocy. Wszak chodzi o nasze przyszłe zawodowe aspiracje. / Fot. Mateusz Max Maksiak / Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.