Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32302 miejsce

Piąta liga. Co słychać w Strugu Tyczyn?

Druga połowa marca to czas kiedy piłkarze wracają po zimowej przerwie na trawiaste boiska. Do gry wracają także zawodnicy piątoligowego Strugu Tyczyn.

Pierwszą kolejkę rundy wiosennej w klasie okręgowej zaplanowano na 21/22 marca, jednak pogoda na to nie pozwoliła. Tak więc V liga ruszyła od drugiej kolejki. W tej serii spotkań Strug miał rozegrać mecz z Błażowianką, jednak mecz został przełożony na 7 kwietnia, tak więc piłkarze Strugu rozpoczną rundę wiosenną w Łańcucie meczem z ŁKS, w Wielką Sobotę o godz. 17.

PrzygotowaniaChoć sparingi mają charakter szkoleniowy, walki w nich nie brakuje... / Fot. Mateusz KrzanowskiPrzygotowania do pierwszych wiosennych meczów poprzedził okres przygotowawczy pod wodzą nowego-starego trenera, Jacka Sowy, który wraca do naszego klubu po 18 miesiącach przerwy. Na stanowisku zastąpił Tomasza Kaczyńskiego. - Z trenerem Kaczyńskim rozstajemy się w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy mu za ogrom pracy, jaką wykonał z naszymi piłkarzami oraz życzymy dalszych sukcesów. Zatrudnienie Jacka Sowy to dobra inwestycja w przyszłość - twierdzi dyrektor sportowy Strugu Mateusz Krzanowski. Drużyna trenowała 3, 4 razy w tygodniu, a zajęcia odbywały się w hali Publicznego Gimnazjum, w hali WSIiZ oraz na Orliku.

SparingiElementem ściśle związanym z przygotowaniami do nowej rundy czy sezonu jest rozgrywanie gier kontrolnych. Strug rozegrał szereg sparingów, dwóch nie udało się rozegrać:
Strug - Dynovia Dynów 3-0
Strug - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-4
Strug - Bratek Bratkowice (odwołany)
Strug - Sawa Sonina 0-2
Strug - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-4
Strug - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (odwołany)
Strug - Herman Hermanowa 1-1 (sztuczna nawierzchnia – Dukla)
Strug - Dynovia Dynów 3-4
Strug - Włókniarz Rakszawa 2-4
Strug - Białobrzegi 3-3
Bramki: 9 - Brocki, 3 - Bryk, 1 - Opoń, Bajek, Kucharzyk, Tereszkiewicz, oraz testowani Gancarz i Porada, którzy jednak nie zagrają na wiosnę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.