Facebook Google+ Twitter

Piąte urodziny Trzech Rzek

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-03 09:51

Dokładnie 30 marca minęło 5 lat od wpisania Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek do Krajowego Rejestru Sądowego. Jak na 3 Rzeki przystało, uczczono to 3 dni wcześniej podczas Walnego Zebrania Członków.

Głosowanie podczas zebrania / Fot. LOT 3 RZEKZebranie otwarto przyjęciem nowych członków. Obecnie jest ich już 46: 7 samorządów, 6 przedsiębiorców, 5 organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i 28 osób fizycznych. Grono to przyjęło sprawozdanie merytoryczne z działalności LOT w 2011 r., zatwierdziło założenia programowe na rok 2012 i powołało zespół do spraw zmian w statucie i składkach członkowskich organizacji. Wszystkie kwestie omawiał Prezes, Sebastian Sosiński.

Najważniejszym wydarzeniem zeszłego roku było bez wątpienia otwarcie i certyfikacja przez Polską Organizację Turystyczną Centrum Informacji Turystycznej w Twierdzy Modlin, które od kwietnia do grudnia 2011 r. obsłużyło ponad 2000 turystów indywidualnych i drugie tyle w grupach zorganizowanych. Już niedługo CIT wzbogaci się o infokiosk i stanie się częścią ogólnopolskiej sieci Lokalnych Organizacji Turystycznych.

W tym roku LOT ma zamiar koncentrować się na kilku najważniejszychTort urodzinowy / Fot. LOT 3 RZEK zagadnieniach: integracji i aktywizacji środowisk lokalnych, rozwoju - czyli pozyskiwaniu nowych członków, źródłach finansowania i poszerzania swojej oferty oraz promocji i organizacji przedsięwzięć wspierających turystykę. Wśród tych ostatnich jest m.in. opracowanie dokumentacji dotyczącej szlaków rowerowych i wodnych oraz stworzenie informacji turystycznej na lotnisku w Modlinie.

Po części oficjalnej, jak na urodziny przystało, był tort z lokalnej cukierni.
Prezes złożył także podziękowania swojej poprzedniczce, Monice Hiszpańskiej.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.