Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29387 miejsce

"Piątek w mieście Nowa Dęba"

W sobotę, 25 kwietnia, w Nowej Dębie (woj. podkarpackie) odbędzie się czternasta edycja "Piątku w mieście Nowa Dęba". Imprezie będą towarzyszyć amatorskie przejazdy motorów crossowych, quadów i aut terenowych.

 / Fot. Organizatorzy Pwndv14Cykl pokazów wpisał się na stałe w kalendarz imprez w Nowej Dębie. - W tym roku
trasa została przedłużona o 200 m i wynosi teraz 1 km i 200 m. Zostały także dodane liczne wzniesienia, a także bariery ochronne - mówią organizatorzy i dodają: – Zwiększyliśmy bezpieczeństwo samych zawodników,
zadbaliśmy także o widzów. Tych ostatnich z rok na rok przybywa.

Jak udało mi się ustalić, Nową Dębe odwiedzą także goście z zagranicy. Swoją obecność potwierdził także wicemistrz Polski w pokazach Stunt Motocyklowych, Adrian Pasek. Wystąpi w dwóch pokazach 15-minutowych.

- Czternastą edycję rozpoczną zapisy na przejazdy motorów crossowych, quadów i aut terenowych po dwa okrążenia. Około godziny 12, zostaną powitani zawodnicy, a ośmiu sędziów odczyta regulamin oraz zasady zachowania się na torze, a także poza nim - mówi na czwartkowej odprawie Kondrat Wesołowski, organizator.

- Podczas zawodów bezpieczeństwa będą strzegli strażacy i 40 porządkowych. Po części oficjalnej przyjdzie czas na pokazy Cross i Quad na specjalnie przygotowanym terenie, który został „uzbrojony” w liczne niespodzianki. Później wspomniany już pokaz Adriana i liczne konkursy, w których można będzie wygrać cenne nagrody. Na koniec zagra zespół rockowy „Le Moor The Balangers” - dodaje Wesołowski.

Impreza została ubezpieczona na 100 tys. zł. - Zapraszamy Państwa na pokazy już w tą sobotę... Można rzec, że to największa zabawa tego typu na Podkarpaciu. Nie może Ciebie tam zabraknąć. Znajdzie się tam coś dla tych małych jak i dla dużych.

Impreza jest już 14. odsłoną cyklu pod hasłem "Piątek w mieście Nowa Dęba", która zwykła już, mimo nazwy, odbywać się w soboty. Impreza ma na celu promowanie miasta a także promocję produkcji silników na Zakładach Metalowych Dezamet S.A. Przypomnijmy, że ubiegłoroczne rozpoczęcie sezonu przyciągnęło wielu widzów, głównie za sprawą efektownych przejazdów.

Patronat medialny nad imprezą obieli nowadeba.com.pl, Radio Leliwa, TVP Rzeszów, Nowiny, Polskie Radio Rzeszów oraz Tygodnik Nadwiślański.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.