Facebook Google+ Twitter

Piątkowa inauguracja sezonu hokejowego bez kibiców

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2006-09-06 11:07

Drużyna mistrzów Polski, Comarch-Cracovia, rozegrała swój ostatni sparing. Zremisowała z pierwszoligowym GKS-em Katowice 1:1. Bramkę dla krakowian strzelił Damian Słaboń. Był to typowy sprawdzian przed pierwszym meczem ligowym.

W zespole krakowskim dopiero w ostatniej tercji pojawili się na lodzie czołowi zawodnicy (wszyscy obcokrajowcy i kadrowicze). W drużynie katowickiej w bramce wystąpił Daniel Kachniarz, potwierdzony wczoraj do zespołu ComarchCracovia. Rafał Radziszewski będzie mógł grać od 11 września (ewentualnie w trzecim meczu ligowym), gdyż została mu zawieszona na dwa lata kara dyskwalifikacji. Nadal do krakowskiej drużyny nie są potwierdzeni: Mariusz Dulęba, Grzegorz Pasiut, Daniel Galant, Patryk Wajda i Dawid Landowski. Działacze krakowskiego klubu starają się zrobić wszystko, aby tych dwóch ostatnich potwierdzić do piątku, gdyż w przeciwnym razie w drużynie krakowskiej zabraknie odpowiedniej ilości młodzieżowców w pierwszym meczu ligowym.

W piątek na krynickim lodowisku miała się odbyć w pięknej oprawie inauguracja nowego hokejowego sezonu. Spotkanie pomiędzy KS KTH a Wojasem Podhale Nowy Targ rozegrane zostanie niestety bez udziału kibiców.

Organizatorem meczu są nowotarżanie, a ci nie otrzymali zgody policji na zorganizowanie masowej imprezy. Jerzy Szyszka, członek zarządu KTH za naszym pośrednictwem zaprasza kibiców na niedzielne spotkanie. Tego dnia o godzinie 17 rozpocznie się mecz z Unią Oświęcim.
Uwaga! Począwszy od niedzielnego meczu wchodząc na stadion w Krynicy Zdroju trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.