Facebook Google+ Twitter

Piątkowe premiery kinowe. Zobacz, na co warto wybrać się do kina!

4 kwietnia na ekrany polskich kin wejdą światowe produkcje takie jak "Droga do zapomnienia", oraz "Niezgodna". Nie zabraknie również polskich premier. Od piątku będzie można oglądać film "Hardkor Disko" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

Od piątku w kinach : "Droga do zapomnienia" / Fot. http://www.forumfilm.pl/"Droga do zapomnienia" jest dramatem opartym na biograficznej powieści Erica Lomaxa. Film w reżyserii Jonathana Teplitzky, miał swoją światową premierę 6 września 2013 roku. W rolach głównych możemy podziwiać zdobywców Oscara: Colina Firtha i Nicole Kidman. Firth wciela się w postać brytyjskiego oficera Erica Lomaxa, uprowadzonego przez Japończyków podczas II wojny światowej. Główny bohater pracował przy budowie Kolei Birmańskiej i cudem uniknął śmierci. Po latach dalej męczony traumą wydarzeń z niewoli pragnie odnaleźć swojego oprawcę. Eric wierzy, że w ten sposób upora się z dramatycznymi przeżyciami, które niewola pozostawiła w jego psychice. W filmie zawarty jest także wątek miłosny. Podczas podróży pociągiem Lomax poznaje miłość swojego życia Patti, w tej roli Nicole Kidman. Para bierze ślub, a Patricia Wallace poznaje historię swojego wybranka.

"Niezgodna" to amerykański film akcji w reżyserii Neila Burgera. Produkcja ta jest adaptacją pierwszej części trylogii Veronicy Roth. Główną bohaterką jest Beatrice, którą gra Shailene Woodley. Młoda dziewczyna w wieku 16 lat musi wybrać odłam, któremu poświęci całe swoje życie. W tym celu przeprowadzany jest test, który stwierdza, że Beatrice jest Niezgodna. Dziewczyna zmienia imię. Jako Tris trafia do obcej społeczności, która ma pomóc jej odkryć prawdziwe powołanie.Tam poznaje chłopaka Cztery (Theo James), z którym zaczyna łączyć ją uczucie. Dziewczyna skrywa sekret, lecz nie może go ujawnić. Z upływem czasu dowiaduje się, że zdrada tajemnicy może pomóc jej bliskim bądź doprowadzić do jej destrukcji.

Nowy film reżysera teledysków Moniki Brodki / Fot. http://www.hardkordisko.com/film"Hardkor Disko" opiera się na aktorze Marcinie Kowalczyku. Kowalczyk właściwie nie gra, lecz intensywnie jest przed kamerą. Prawie nic nie mówi. Robi to za niego jego wyrazista twarz"- czytamy recenzję w Gazecie Wyborczej. Aktor wciela się w rolę Marcina, który przyjechał do Warszawy w konkretnym celu. W międzyczasie poznaje Olę, której postać wykreowała Jaśmina Polak. Jest ona dziewczyną, która żyje w świecie pełnym imprez, używek i nielegalnych wyścigów samochodowych. Jednak Aleksandra nie zdaje sobie sprawy z tajemnicy jaką skrywa jej nowo poznany kolega. „Hardkor Disko” jest obserwacją i wypowiedzią na temat rzeczywistości, która otacza nas tu i teraz"- napisał Krzysztof Skonieczny na oficjalnej stronie filmu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.