Facebook Google+ Twitter

Piątkowy autolans

Tydzień temu zabrakło piątkowego autolansu. Spieszę z usprawiedliwieniem: byłam w podróży utrudnionej znacznie przez opady śniegu. Dzisiaj nadrabiamy zaległości. Przed Wami kolejna porcja autolansu!

 / Fot. U.A.MarczewskaAnna Sobol pochwaliła się nam, że oprowadzała po wystawie w TVN Warszawa. Jakiej? Więcej dowiecie się tutaj.

Przemek Bąk został licencjonowanym przewodnikiem wycieczek szkolnych. Pewne doświadczenia w tej branży już ma. Od teraz może już legalnie opiekować się zwiedzającymi uczniami.

Damian Leciak jak zwykle zdał nam dokładną relację. Zaczęło się pechowo: nasz autor zachorował na zapalenie oskrzeli i spędził kilka dni w domu. Kilka dni później było już lepiej - Damian wziął się do pracy i nawet przesłał do nas galerię zdjęć. Wczoraj z okazji urodzin kupił sobie nową kartę pamięci do aparatu. Mamy nadzieję, że dzięki temu zakupowi powstanie wiele wspaniałych zdjęć. Przy okazji składamy Damianowi trochę spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego.

Marzena Suchomska pochwaliła się zdanym kolokwium z języka angielskiego. Mamy nadzieję, że przez resztę sesji Marzenie również uda się przejść bez problemów. Trzymamy kciuki.

Bardzo ciekawy wątek rozpoczął Mateusz Max Maksiak. Nasz fotograf ma zamiar kupić sobie bilet kolejowy na całą Europę i... wyruszyć w podróż, z której będzie pisał relację. Mateusz obiecał nam również fotograficzną dokumentację ze swojej wyprawy.

Weronika Trzeciak pochwaliła się, że udało się jej wygrać bilet do opery i zdobyć książkę w ramach "książki za recenzję". Życzymy miłych wrażeń.

W bardzo interesujący sposób zatytułowała swój post Ewa Krzysiak. Nasza autorka podzieliła się z czytelnikami informacją o tym, że "wpadła ze swoim ukochanym mężczyzną" do redakcji Wiadomości24 odebrać bilety na "Romeo i Julię". Tym razem nie udało mi się spotkać z Ewą. Ale co się odwlecze...

Do grupy autolansu dołączył Mariusz Michalak. Pochwalił się nam, że udało mu się zdać wszystkie egzaminy w sesji. Poza tym nasz autor ostatnio "zaliczył" setną publikację w Wiadomościach24. Gratulujemy, dziękujemy i... liczymy na więcej.

Swój autolans kontynuuje Ewa Żuchowska, która chętnym roześle swoją książkę pt. "Uwięziona" jako PDF. Chętni powinni zajrzeć do tego wątku.

Po krótkim okresie milczenia odezwała się do nas Gosia Mrozek, która ostatnio miała pierwszy od bardzo dawna wolny weekend. Naszej Autorce, pracującej obecnie w "Głosie Wielkopolskim" udało się ponadto zaliczyć całą sesję w pierwszym podejściu. Trochę narzekała na oceny, ale ważne, że "do przodu".

Wszystkim naszym Autorom przypominamy o istnieniu grupy autolansu. Tu chwalimy się przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja się nie podlansowałem :) w weekend będę w TVN Dzień Dobry ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mirku, to już proszę się odezwać do obsługi Okęcia ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dopiero dziś zaczynam ten długooczekiwany wolny weekend ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Usprawiedliwienie przyjęte, ale poproszę o pismo i pieczątkę od Sołtysów zasypanych miejscowości.
Albo nie będę taka świnia, i sprawdzę wszystkie utrudnienia, na Google Earth.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.