Facebook Google+ Twitter

Piątkowy autolans

Kolejny tydzień autolansu za nami. Czym się pochwaliliśmy?

 / Fot. screenMarzena Suchomska podzieliła się z nami radosną wieścią: zaliczyła swoją pierwszą sesję na politologii ze średnią 4,2. To naprawdę wynik, zwłaszcza, że na początku studiów chodzi często głównie o to, by... nauczyć się uczyć do egzaminów. ;-)

Ewa Krzysiak doniosła nam, że jej artykuł Nie baw się na rzece! znalazł się w serwisie http://miastodzieci.pl/. Gratulujemy.

Kamilowi Przybylińskiemu życzymy stu lat. Nasz autor skończył ostatnio 18 lat. Witamy Kamila w świecie dorosłych. Wcale nie jest on taki idealny, ale posiadanie dowodu osobistego z pewnością się przydaje.

W tym tygodniu w autolansie wzięła ponownie udział Ewa Żuchowska. Nie napisała jednak o sobie. Doniosła nam, że Adam i Barbara Podgórscy wydali swoją książkę w formie e-booka. Można ją znaleźć tutaj.

Michał Padiasek pochwalił się swoją nową pracą. Jest w niej dopiero od kilku dni, ale już ma przeczucie, że będzie zadowolony. Trzymamy kciuki. Zadowolenie z pracy to podstawa!

Co do mnie, to podzieliłam się z Wami jedną nowiną: po wielu miesiącach przerwy, powróciłam do nauki norweskiego. Wciąż tkwię w podstawach i zmagam się z trudną wymową, ale mam nadzieję, że samozaparcia wystarczy mi przynajmniej do czasu, gdy zdołam już sama zapytać Norwega o drogę i zrozumiem jego odpowiedź. ;-) No i może znów uda mi się pojechać tu.

Wszystkim Autorom przypominam o istnieniu naszej grupy autolansu. Tutaj chwalimy się wszystkim!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.