Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23947 miejsce

Piątkowy wysyp filmów. Zobacz zwiastuny premier 6 maja

W piątek 6 maja na ekranach multipleksów pojawią się aż 4 nowe filmy. Wśród nich najnowsza komedia reżysera "Shreka 2" - "Gnomeo i Julia 3" oraz piąta już z rzędu odsłona filmu "Szybcy i wściekli". Zobacz pozostałe premiery.

Gnomeo i Julia 3D


 / Fot. Materiały promocyjne ITIJest to najnowsza komedia animowana reżysera "Shreka 2" - Kellyego Asburyego. Na kolorowym podwórku, gdzie pełno marmurowych fontann, plastikowych palem i różowych flamingów zakochują się Gnomeo i Julia. W ten sposób spokojny z pozoru ogródek zamienia się w pole bitwy. Walka toczy się między czerwonymi, a niebieskimi. Kto wygra i czy wielka miłość przetrwa? O tym musimy przekonać się sami wybierając się do kina. W filmie wykorzystano hity Eltona Johna (Król lew) i Johna Newtona Howarda (Mroczny rycerz, Jestem legendą). W polskiej wersji językowej usłyszymy: Macieja Stuhra, Nataszę Urbańską, Piotra Adamczyka, Borysa Szyca, Cezarego Pazurę, Piotra Fronczewskiego i Annę Seniuk.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun filmu "Gnomeo i Julia" w serwisie YouTube

Woda dla słoni


 / Fot. Materiały promocyjne Imperial CinePixHistoria o weterynarzu z trudną przeszłością, Jacobie, który zakochuje się w gwieździe cyrku minionej epoki, Marlenie. Poznają uroki cyrku oraz obdarzają uczuciem siebie, ale i wyjątkowego słonia. Jest to film na podstawie powieści Sary Gruen, która ukazała się w 2006 roku. Przez 12 tygodni zajmowała ona szczytowe miejsca listy bestsellerów New York Timesa. "To historia o miłości i różnych jej odmianach. Miłości między partnerami, rodziną, a także ludźmi i zwierzętami. O tym, jak traktujemy siebie nawzajem - czasem dobrze, a czasem źle." - tak opowiada o powieści jej autorka.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun filmu "Woda dla słoni" w serwisie YouTube


Kod nieśmiertelności


 / Fot. Materiały promocyjne MonolithHistoria opowiadająca o kapitanie Colterze Stevensie, który pewnego dnia budzi się w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Z biegiem czasu odkrywa on, że jest to część misji, której celem jest odkrycie tożsamości terrorysty, który już dokonał zamachu. Stevens jest częścią eksperymentalnego programu rządowego, który nazwano Source Code. Co daje ten program? Gdy weźmiemy udział w tym programie, przejmiemy czyjąś osobowość na ostatnich osiem minut życia tej właśnie osoby. Jak rozwinie się akcja filmu? Colter jest zmuszony uratować miliony niewinnych osób. Przeżywa on ciągle te same wydarzenia. Zbiera ciągle jednak nowe informacje i nie przestanie, dopóki nie ustali tożsamości zamachowca i nie udaremni próby jego ataku.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun filmu "Kod nieśmiertelności" w serwisie YouTube


Szybcy i wściekli 5


 / Fot. Materiały promocyjne     United International PicturesJak zawsze szybkie samochody, piękne kobiety. Przed nami kolejna, piąta już odsłona filmu "Szybcy i wściekli". Dwayne Johnson wcieli się w przeciwnika pary szalonych kierowców. Będzie on policjantem, który będzie ich ścigał, aby postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 5" w serwisie YouTube

źródło: Multikino, Filmweb, Strony dystrybutorów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.