Facebook Google+ Twitter

Piąty Webstar dla Wiadomości24? Oddaj głos na swój serwis!

Wiadomości24.pl po raz piąty biorą udział w konkursie Webstarfestival. Tym razem nasz serwis ubiega się o statuetkę i tytuł najlepszej strony polskiego internetu w kategorii "Społeczność". Prosimy o głosy! Ja już wysłałem sms.

W 2009 roku miałem przyjemność osobiście odbierać statuetkę i dyplom Strony Roku dla Wiadomości24. / Fot. Bolek DrapellaNasz pierwszy Webstar

W poprzednich latach, w konkursie Webstarfestival, Wiadomości24.pl zwyciężały w kategorii "Wiadomości i Informacje" (rok 2006, nagroda Akademii Internetu), a także w kategorii "Media" (rok 2007, nagroda internautów) oraz "Społeczność" (rok 2008, nagroda Akademii Internetu). W 2009 roku, również w kategorii "Społeczność", decyzją Akademii Internetu Webstarfestival, Wiadomości24 zostały uznane Stroną Roku.

To, co osiągnęliśmy, zawdzięczamy sobie. Codziennej aktywności dziennikarzy obywatelskich, nadsyłających ciekawe informacje, współpracy przy redagowaniu tekstów, jak i nowym funkcjonalnościom, dzięki którym promujemy w sieci treści z serwisu i prezentujemy je w atrakcyjny sposób ponad milionowi czytelników, co miesiąc odwiedzających nasze strony. Z miesiąca na miesiąc rośniemy, jesteśmy coraz bardziej popularnym miejscem w polskiej sieci. Współpracujemy z firmami, wydawnictwami, stowarzyszeniami i instytucjami.
Patronujemy wielu wydarzeniom i imprezom. Logo Wiadomości24 dostrzec można na plakatach i obwolutach książek. Od pięciu lat organizujemy konkurs "Dziennikarz Obywatelski Roku".

 / Fot. materiały własneA jeśli już mowa o tym konkursie... Szykujcie zgłoszenia, bo finał najnowszej edycji zaplanowaliśmy na czerwiec 2011 roku (14 czerwca to przecież Dzień Dziennikarza Obywatelskiego!) Konkurs nie we wszystkim przypominać będzie ubiegłoroczny. Internet zmienia się tak szybko! Odchodzimy więc od sztywnego podziału na formy publikacji, nie będziemy utrzymywać sztucznych już w sumie rozróżnień dziennikarza obywatelskiego i blogera. Moim zdaniem dziennikarzem jest każdy twórca treści, jeśli tylko treść ta ma charakter informacyjny. Niezależnie, czy opublikowana została w serwisie dziennikarstwa obywatelskiego, na blogu, czy też wrzucona, w formie krótkich wpisów, na Blip albo Twittera.

Galeria zdobywców Webstarów

Warto czytać Wiadomości24. Ale też warto zostać członkiem tworzącej je społeczności dziennikarzy obywatelskich. Zyskiwać znajomych i przyjaciół w najodleglejszych zakątkach globu. Tych, którzy chcą i potrafią dzielić się nie tylko swymi obserwacjami ale też wiedzą i umiejętnościami. Nie wiesz jak zrobić dobre zdjęcie? Nie wiesz jak i o czym pisać? Jak przestrzegać praw autorskich, ale też - dokąd wybrać się na wakacje i gdzie wyszukać tanie połączenia lotnicze? Na stronach Wiadomości24 znajdziesz to wszystko.

Głosowanie trwa do 1 grudnia 2010 roku. Aby oddać głos w konkursie wystarczy wysłać SMS pod numer 7238 o treści WSF.W1704 Koszt jednego sms to 2,44zł z VAT. 2 grudnia 2010 o godz. 10.00 pod numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, które odpowie poprawnie na pytanie i jej czas odpowiedzi od momentu wysłania pytania do momentu rejestracji odpowiedzi będzie najkrótszy - wygrywa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

SMS wyślę. Natomiast co do sposobu, wylaniana nagrody dla glosujacych, zglaszam sprzeciw! Trzeba byc napalańcem, aby o 10 czatowac na przychodzcego SMS-a i odpowiadac na niego w jak najkrotszym czasie. Ja nie zamierzam! Pyrsk, Ludkowie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za esemesy. To najlepszy dowód (wygramy, czy nie), że od dawna jesteśmy najlepszą społecznością! Oczywiście, najciekawszych, najbardziej twórczych ludzi polskiego internetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miłe zadanie wykonane - życzę ... nam - powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak szefu pozwoli to sie wybierzemy nie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

SMS wysłany :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaszalałem, a co mi tam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawych konkurentów ma W24 w kategorii społeczność.

Ofens, Kolor i Wnętrze, Znany Lekarz i Szafa.pl.

Jakby udostępnili listę zgłoszeń, byłoby wiadomo. Z czego wybrali.

Szczególnie podoba mi się szafa.pl.
I hasła: " uwolnij swoje ciuchy". Albo :" lansuj swoją szafę "

W24 wygra z szafą ? No, żeby internauci wiedzieli, co jest wartościowe. Dla nich oczywiście. Niezdecydowanym pomogą. Akademia i internauci. Za 2,44 z VAT.

Naczelny już wybrał. Wybierz i Ty :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szefie, zrobione :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zadanie dla wszystkich:
Oddajemy głosy na Serwis. Panie Tomaszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wysłałam i zmobilizowałam najbiższych znajomych ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.