Facebook Google+ Twitter

Pięć bocianich piskląt z Przygodzic w komputerch i "komórkach"

W dniach 15 - 20 maja - znane z internetu, dzięki projektowi Południowowielkopolskiej Grupy OTOP "Blisko bocianów", bociany z Przygodzic doczekały się pięciu piskląt.

Pierwszy mały bociek / Fot. Eva StetsObserwowana z ponad 117 krajów świata na stronach www.bociany.ec.pl i www.bociany.ittv.pl oraz mobilnie przez wap.bocianyonline.pl, para bocianów białych z monitorowanego internetowo gniazda w Przygodzicach, kolejny już raz doczekała się swych potomków - ze złożonych w dniach 11-19 kwietnia pięciu jaj, wykluło się pięcioro piskląt.

Karmienie, rozwój, dorastanie, pierwsze wzloty i loty małych bocianów można oglądać na stronach projektu. Obszerny zapis obserwacji, statystyki oglądalności i wykaz krajów z których oglądane są bociany z Przygodzic dostępne są na stronach forum projektu "Blisko Bocianów" pod adresem bocianyzprzygodzic.pun.pl.Drugi mały bociek / Fot. Eva Stets


Trzeci mały bociek / Fot. Eva StetsWykaz wszystkich gniazd obserwowanych online w kraju i UE dostępny jest na stronach www.bocianyonline.pl.

Czwarty mały bociek / Fot. Eva StetsPiąty mały bociek w towarzystwie pozostałych "piecioraczków" / Fot. Eva Stets

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Swietne unikalne zdjecia. Oby bociani -rodzice dali rade cala piatke wykarmic i wychowac !
Prosze o nastepne relacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Włąsnie obserwuję, jak sie bocianięta zmagaja z martwym zakrońcem(?) - czy go zjedzą? czy rodzice rozdziobią go na kawałki? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.