Facebook Google+ Twitter

Pięć osób, w tym troje dzieci, rannych po wybuchu gazu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-16 13:45

We wtorek, 4 sierpnia doszło do wybuchu gazu w Konarzynach na Kaszubach. Ucierpiały w nim 25-letnia kobieta, jej córka, 37-letni partner i dwoje dzieci.

Budynek został całkowicie zniszczony. Cała rodzina doznała ciężkich poparzeń. Wszyscy trafili do szpitala. Najcięższe obrażenia odniosła 25-letnia kobieta, która została przetransportowana śmigłowcem do Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. Jej stan jest krytyczny.

Do wybuchu doszło wczoraj około godziny 10. - Zostaliśmy powiadomieni przez jednego z sąsiadów - mówi Wiesław Kiedrowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie. - W akcji uczestniczyło 6 zastępów straży. Budynek został całkowicie zniszczony. Przeszukaliśmy gruzowisko. Sprawdzaliśmy, czy nie ma więcej osób poszkodowanych. Podczas przeprowadzanej przez nas akcji okazało się, że butla z gazem była zamknięta. Wstępnie ustaliliśmy, że przyczyną wybuchu była nieszczelność w przewodzie doprowadzającym gaz z butli do kuchenki. Warto dodać również, że ostatni taki wypadek na naszym terenie miał miejsce kilkanaście lat temu, w Dobrogoszczy, w gminie Kościerzyna.

Więcej: Dziennik Bałtycki

---
14 sierpnia, w piątek rano zmarł 37-letni mężczyzna, który ucierpiał w wypadku. Lekarze orzekli, że stan 25-letniej kobiety jest krytyczny i nie rokuje poprawy zdrowia - podała rodzina poszkodowanych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.