Facebook Google+ Twitter

Pięć pomysłów na spędzenie wolnego czasu z 5-latkiem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-28 13:58

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze jest to, co oryginalne. Ale jak znaleźć coś innowacyjnego dla 5-letniego dziecka, które może nawet nie znać znaczenia słowa "oryginalne"? Z pomocą przychodzą nam różne instytucje działające na terenie Warszawy.

Czteroletnie dziecko kierowcą rajdowym?


Taką atrakcję proponuje już 4-latkom Centrum Grand Prix w Blue City. Młody Kubica zasiądzie za kierownicą specjalnie dopasowanego gokarta dziecięcego, rozwijającego prędkość nawet 30 km/h. Nad jego bezpieczeństwem cały czas będzie czuwać wyszkolony instruktor. Czy może być coś lepszego dla małego chłopca niż prawo jazdy w wieku 5 lat?

Zrób z dziecka mistrza karate


Chłopcom imponują filmy akcji a'la Bruce Lee, z dużą ilością ciosów karate. Czy można im ich zatem odmówić? Szkoła Enshin, przy ul. Światowida, prowadzi takie treningi już dla brzdąców od piątego roku życia. I chyba warto, ponieważ nic tak nie zaimponuje rówieśnikom, jak czarny pas i kimono.

Michael Phelps w brodziku


Nie jest to tak ekstremalny pomysł jak karate czy gokarty, jednak wciąż oryginalny. Mało kto wie, że baseny przyjmują dzieci od drugiego roku życia. Oswaja się je z wodą i nurkowaniem. Dzięki temu są gotowe do podjęcia nauki konkretnych stylów i nie przestraszą się wakacji nad morzem czy jeziorem. Jedną z pływalni oferujących takie zajęcia, jest "Nowa Fala" na ul. Garbińskiego.

Tańcząc capoeirę


Coraz bardziej popularna sztuka walki z elementami tańca (czy też taniec z elementami sztuk walki) jest otwarta również na młodych adeptów. Warszawska Salsa Libre na Solcu prowadzi dwie grupy wiekowe Capoeiry: 2-5 lat oraz 6-10 lat. Jak widać, już w tak młodym wieku można uczyć się akrobacji rodem
z Matrixa. Czy należy się bać?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.