Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1053 miejsce

Pięć sposobów na gładkie pachy

Każda z nas chciałaby zaprezentować się jak najatrakcyjniej. Jednym z aspektów pielęgnacji naszego ciała jest dbanie o gładkie pachy...

Lato w pełni. Nadeszła wreszcie pora zrzucania z siebie ciężkich ubrań i przywdziewania lekkich wdzianek, odsłaniających kolejne partie ciała. Każda z nas chciałaby zaprezentować się jak najatrakcyjniej, zwłaszcza jeśli w planach mamy wakacje nad morzem. Jednym z aspektów pielęgnacji naszego ciała, który z oczywistych względów w lecie staje się tym bardziej ważny, jest dbanie o gładkie pachy.

Brak higieny w tym miejscu naszego ciała przyczynia się nie tylko do spadku atrakcyjności, ale może być powodem nieprzyjemnego zapachu, a nawet chorób. Na włosach zbiera się pot, w którym zaś gromadzą się bakterie. Dodatkowym problemem jest to, że skóra pod pachami jest jednym z najbardziej delikatnych miejsc na naszym ciele. Warto więc, oprócz depilacji lub golenia, stosować dobre kosmetyki pielęgnacyjne.

GolenieSposobów na piękne i gładkie pachy jest kilka. Pierwszym jest oczywiście golenie. Metoda stara jak świat, przy tym bezbolesna, szybka, no i tania. Ale czy skuteczna?

Po pierwsze włoski odrastają bardzo szybko i jak już zaczniemy używać maszynki do golenia, to mamy praktycznie stuprocentową pewność, że za kilka dni pojawią się nowe. Na domiar złego grubsze i ciemniejsze. Problemem może być także golenie się w pośpiechu lub tępą maszynką.
Przy tradycyjnym goleniu zalecałabym dużą ostrożność. Łatwo tu o skaleczenie. Warto mieć pod ręką wodę utlenioną lub inny środek dezynfekujący.

Należy pamiętać o tym, aby nie używać tej samej maszynki więcej niż kilka razy. Przy goleniu powinnyśmy pamiętać także o dobrym żelu (tutaj nie warto oszczędzać) – najlepiej
dla skóry wrażliwej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.