Facebook Google+ Twitter

Pięciu piłkarzy odeszło z Zagłębia Sosnowiec

W ciągu ostatniego tygodnia z Zagłębia Sosnowiec odeszło aż pięciu piłkarzy. Klub zdecydował się ze wszystkimi graczami rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Oficjalne logo Zagłębia Sosnowiec. / Fot. logoOd rundy wiosennej w barwach klubu ze Stadionu Ludowego nie zobaczymy obrońcy Grzegorza Kaliciaka, pomocników Jacka Berensztajna, Dariusza Kozubka, Jacka Paczkowskiego oraz napastnika Grzegorza Kmiecika.

Grzegorz Kaliciak, który m. in. zdobywał mistrzostwo kraju z krakowską Wisłą, zagrał w rundzie jesiennej osiemnaście spotkań. Bardzo doświadczony pomocnik, Jacek Berensztajn, który większość kariery spędził w GKS-ie Bełchatów, w minionej rundzie rozegrał piętnaście spotkań i zdobył jedną bramkę. Dariusz Kozubek, który też gra w linii pomocy, zagrał w piętnastu meczach. Piłkarz m. in. Korony Kielce i Szczakowianki Jaworzno. Jacek Paczkowski z całej piątki zaprezentował się najgorzej, bowiem trener Zagłębia desygnował go do składu tylko dwa razy. Grzegorz Kmiecik, syn Kazimierza zagrał dziesięć spotkań w pierwszej połowie sezonu i jak na napastnika zaprezentował się kiepsko, bo zdobył zaledwie jedną bramkę.

Rozwiązaniu kontraktu z Jackiem Paczkowskim lub Grzegorzem Kmiecikiem nie można się dziwić, ale do "puszczenia" z klubu Jacka Berensztajna i Grzegorza Kaliciak można mieć wątpliwości. Według niektórych kibiców, klubowi będzie ciężko obronić się przed spadkiem, a tym bardziej bez dwóch podstawowych graczy, jakimi są Kaliciak i Berensztajn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.