Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

114593 miejsce

Piekarska: Napieralski kłamie w sprawie list SLD na Mazowszu

Katarzyna Piekarska z SLD twierdzi, że szef partii Grzegorz Napieralski kłamie w sprawie ustaleń dotyczących list wyborczych na Mazowszu.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPiekarska odniosła się do zapewnień Napieralskiego, że jego propozycje dotyczące list stały się faktem. Posłanka twierdzi jednak, że start z okręgu podwarszawskiego, był wyłącznie jej decyzją. "Zapytam dzisiaj na zarządzie ponieważ słyszałam wypowiedź medialną pana Grzegorza Napieralskiego, w której mówił, że sugerował mi takie rozwiązanie. Jest to nieprawda i była to moja decyzja." - stwierdziła Piekarska w Polsat News.

Kalisz: Ziobro i Kaczyński przed trybunał jeszcze w tej kadencji


Piekarska unikała odpowiedzi czy odejdzie z SLD, jednak stwierdziła, że po wczorajszej decyzji SLD w sprawie list wyborczych, kontaktowali się z nią przedstawiciele innych partii. " Muszę powiedzieć, że również odebrałam SMS-y czy telefony od różnych opcji politycznych. Jeden odebrałam od PiS, od PSL i kilka rzeczywiście z Platformy " - powiedziała posłanka.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:40

Jak zwykle. WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antysocjalista
  • antysocjalista
  • 21.06.2011 18:02

tow. Napieralski vs Staruszka :)
Cała prawda w jednym krótkim filmiku...

http://www.youtube.com/watch?v=0WoFYG1nIWY

Komentarz został ukrytyrozwiń
jm
  • jm
  • 21.06.2011 09:08

E !Tam, Piekarska zaraz dama - ktoś tak pisze. Taka partia jakie kierownictwo. On - Napieralski, szczaw nie opierzony - niedouczony politolog, chłopak bez jaj; Ona - Piekarska taka ciocia, "lekko nie utrzymująca moczu" z natury gnuśna i obłudna; On - Kalisz na ogół często "po spożyciu". Leń wymagający przymusu do pracy. Jako minister olewał resort - vide - sprawa Olewnika. Jednak warto go zagospodarować i wybić z głowy udział w paradach pederastów i z nimi zabaw. Na scenie politycznej konieczna jest partia lewicowa a lepiej centro-lewicowa lecz nie taka jak "napieralszczyki" bolszewiko podobne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 21.06.2011 08:29

Na usta ciśnie się okrzyk!Miliony nas a serce bije jedno!Tylko trzeba wiedzieć jaką partię się reprezentuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
michałek
  • michałek
  • 20.06.2011 23:01

"Powiem panu prawdę"-powiedział polityk do polityka

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek wit
  • olek wit
  • 20.06.2011 22:04

ty piekarska, odpuść sobie !! Ani ty, ani napieralski ani nikt inny z waszej żydowskiej bandy do sejmu nie wejdzie !! sld nie przekroczy 5% !! Koniec waszych ryjów na wiejskiej !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 20.06.2011 21:49

Ogłaszał Napieralski tryumfalnie : prawica się kłóci , i co ? Dziadek się śmiał i to samo miał - hi hi hi

Komentarz został ukrytyrozwiń
kobe
  • kobe
  • 20.06.2011 20:33

Przeżyłem 40 lat w komunie i nigdy nie usłyszałem prawdy,były tylko idee i chasła-,jednego nie zapomnę do końca życia:"PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW,ŁĄCZCIE SIĘ"-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 20.06.2011 19:20

Zupełnie mi nie po drodze z tą opcją , Napieralski zupełnie sobie nie radzi w roli szefa partii, teraz się kłócą o listy -fajnie .Jak Piekarska dostała propozycje z innych partii to ja zakonnica,.Żadna z niej gwiazda .Kalisz zamiast zachować parytet i dać damie pierwsze miejsce to ją wygryzł .