Facebook Google+ Twitter

Piękna i seksowna - Freida Pinto w "Immortals. Bogowie i herosi"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-03 15:51

Mieszka między Londynem a Mumbajem. Pytana, gdzie jest jej dom, mówi: "w samolocie". Międzynarodowy rozgłos przyniosła jej debiutancka rola w filmie" Slumdog. Milioner z ulicy" (2008). Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek i modelek na świecie.

 / Fot. Materiały prasoweFreida Pinto ma 27 lat i na swoim koncie okładki najważniejszych magazynów modowych, stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych kobiet i role w takich filmach jak "Geneza Planety Małp" czy "Poznasz przystojnego bruneta" (reż. Woody Allen). W "Immortals. Bogowie i herosi" Freida Pinto wciela się w postać tajemniczej wieszczki Fedry. Film na ekranach kin, na specjalnych przedpremierowych pokazach, zobaczyć będzie można już 10 listopada.


Dla Freidy Pinto rola w "Immortals. Bogowie i herosi" to przełom.
Aktorka po raz pierwszy miała okazje sprawdzić się w wysokobudżetowej produkcji. Po raz pierwszy także wzięła udział w scenie miłosnej, jednak pytana o
jej szczegóły nie chce ich zdradzać. W najnowszym filmie twórców "300" - "Immortals. Bogowie i herosi" - Freida Pinto wciela się w postać tajemniczej Fedry -kobiety obdarzonej nieziemską urodą i szczególnym darem jasnowidzenia. Fedra widzi przyszłość i wie, jak okrutny los czeka bogów i ludzi, którym wojnę wypowiedział król Hyperion (Mickey Rourke).

Przezwyciężając nieufność, kobieta pomaga głównemu bohaterowi, Tezeuszowi (Henry Cavill), w walce o ocalenie świata. Sama także staje przed nie lada zadaniem - będzie musiała wybrać między miłością, a poczuciem obowiązku. Każdy wybór będzie miał nieodwracalne konsekwencje nie tylko dla niej samej.

 / Fot. Materiały prasowe / Fot. Materiały prasowe / Fot. Materiały prasowe / Fot. Materiały prasoweDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.