Piękna walka Mateusza Masternaka. Simms znokautowany! [Wideo]

Jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy, Mateusz Masternak, wygrał pojedynek z Michaelem Simmsem. Niepokonany "Master" potrzebował niespełna 4 rund, aby wyeliminować rywala.

Sonda

Czy Mateusz "Master" Masternak zostanie mistrzem świata?

Mateusz "Master" Masternak / Fot. Krugerr/Wolna licencjaRingowe deski Fraport Areny we Frankfurcie okazały się niezmiernie szczęśliwe dla Mateusza Masternaka (25-0, 19 KO). Popularny "Master" nie pozostawił najmniejszych szans amerykańskiemu weteranowi Michaelowi Simmsowi (22-16-2, 14 KO) i już w 4. rundzie zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

W swym debiucie pod banderą grupy Sauerland Event, polski pięściarz zaprezentował się bardzo dobrze. Dominował już od pierwszych sekund spotkania, a doświadczony Simms wyraźnie nie mógł znaleźć sposobu na świetnie boksującego Polaka.

W 4. odsłonie pojedynku Masternak zasypał przeciwnika istnym gradem ciosów. Zepchnięty do lin Amerykanin jeszcze przez krótką chwilę stawiał opór, lecz sędzia ringowy - widząc bezradność jego poczynań - zdecydował się na przerwanie walki. Tym samym "Master" pozostaje wciąż niepokonany na zawodowych ringach, a jego rekord wzbogacił się o 25 zwycięstwo.

Fani urodzonego w Iwaniskach boksera nie będą musieli jednak czekać zbyt długo na jego kolejną walkę. Mateusz Masternak ponownie pojawi się w ringu już 31 marca.