Facebook Google+ Twitter

Piękne dziewczyny będą rywalizować w stolicy. Mistrzostwa Warszawy Cheerleaderek już 28 lutego

Cheerleaderki z Gdańska, Krakowa, Limanowej, Garwolina, Łochowa i wielu innych miejscowości przyjadą do stolicy aby wziąć udział w Mistrzostwach Warszawy Cheerleaderek, które są częścią Grand Prix Polski 2015.

 / Fot. Sylwia Dąbrowa/PolskapresseW Otwartych Mistrzostwach Warszawy zmagać się będzie poza 31 zespołami także 11 duetów. W mistrzostwach wezmą udział cheerleaderki m.in. z Gdańska, Krakowa, Garwolina i wielu innych miast.

Dużą reprezentacją może pochwalić się Warszawa. W mistrzostwach walczyć będzie pięć grup UKS Jagiellonka. W rywalizacji wezmą udział: Axel, Axel Gim 1, Axel Sweet, Mini Axel i Axelki.

 / Fot. Szymon Starnawski PolskapresseZawody zespołów cheerleaderek odbędą się w hali DOSiR na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 7. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godz. 13, a wręczenie nagród zaplanowano na godz. 17. Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 45, UKS Jagiellonka i Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders.

Wszyscy, którzy zdecydują się odwiedzić w sobotę praski DOSiR, mogą przygotować się na ogromną dawkę emocji i widowiskowych akrobacji.

Zobacz także: Cheerleaderki z Gdyni wystąpią podczas meczu NBA. Do USA polecą na specjalne zaproszenie Marcina Gortata

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.