Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10628 miejsce

Piękne kobiety nad jeziorem Miedwie

Zaśpiewała Doda, zatańczył Volt, wszystko zapowiadał z południowym temperamentem Conrado Moreno. Powodem do spotkania i główną atrakcją popołudnia były 17. już wybory Miss jeziora Miedwie.

Miss Miedwia 2007 Monika Sznajdzińska ze Szczecina opływa swe włości / Fot. Miss Miedwia 2007 Monika Sznajdzińska ze Szczecina opływa swe włościJak zawsze, w drugą niedzielę lipca spotkały się piękne dziewczyny i oczekująca ich, licznie zgromadzona publiczność.Okazją do spotkania były już 17 edycja wyborów Miss Miedwia 2007. Najpiękniejszą Panią Jeziora Miedwie liczne jury (z prowokującym wsparciem wymienionej Doroty Rabczewskiej) ogłosiło Monikę Szmajdzińską, osiemnastoletnią licealistkę ze Szczecina.

Najpiękniejsze kobiety znad jeziora. W środku - Miss Monika Szmajdzińska. / Fot. Piotr MarskiImpreza w podstargardzkim Zieleniewie kiedyś była plażową zabawą, a uczestniczki do konkursu zapraszano, wyciągając je wręcz zza plażowych parawanów czy z rodzinnych grajdołków. Z roku na rok impreza krzepła i rozwijała się - przybywało uczestniczek i sponsorów. Z symbolicznego podestu, ustawionego na piasku szerokiej plaży, wybory przeniosły się na scenę, coraz wyższą, lepiej nagłośnioną i oświetloną. Tradycją stało się, że imprezę prowadzą popularne postaci mediów, a przerwy umilają licznie zgromadzonej publiczności topowe gwiazdy rodzimego showbiznesu.

Wybory Miss Miedwie. / Fot. Piotr MarskiKażda piękna mieszkanka zachodniego Pomorza powinna spróbować udziału w eliminacjach wyborów, zwłaszcza że nadmiedwiańska scena jest najwyraźniej szczęśliwa. Na niej to pierwsze sukcesy odnosiły późniejsze laureatki krajowych czy wręcz światowych konkursów piękności. Każde wybory przeprowadzone sa intensywnym szkoleniem na tygodniowym zgrupowaniu. Lista nagród nie jest najkrótsza, a miss ma prawo opłynąć swe włości i być niesiona na rękach... Dlatego do konkursu zgłaszają się mieszkanki całej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Galeria /porządna :-)/ została przesłana, mam nadzieję że wszystkie z 37 zdjęć będziecie mogli zobaczyć

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi autorze!
Niestety, gdy to piszę bez twarzy (znaczy się wkrótce przestaniemy publikować Twoje materiały bo nie publikujemy anonimów), gdybyśmy za każdego wstawiali zdjęcia opóznienie sięgałoby kilku tygodni, a nawet miesięcy.

Przemek w uwagach obiecał Ci, że to zrobi. Jak widać nie miał czasu bo tyle jest pilniejszej pracy; będzie czekać w bardzo długiej kolejce. W Wiadomościach24.pl każdy sam może robić i robi galerię. Wystarczy spojrzeć w każdy niemal dział. My nawet nie możemy zrobić bo będzie pod naszymi nazwiskami a nie pod Twoim...

FTP-a nie mamy (to z uwag w e-mailu), jakoś innym to nie przeszkadza. System mamy taki jaki mamy, pracujemy nad poprawkami. Może masz słabe łącze i długo trwa zaciąganie zdjęć... :))
Pozdrawiam
Paweł Nowacki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój tekst był tylko opisem do fotoreportażu.

Do artykułu zostało przesłanych 50 /pięćdziesiąt jak mawia smakosz Makłowicz/ fotografii.

Anonimowy redaktor wybrał przypadkowo trzy załączone. Nie przedstawiają one w zaden sposób charyzmy i prawdziwej magii tej imprezy. Czekam teraz na obiecaną galerię,
Piotr Marski
PS. Fotografie Dody znajdujące się w fotobanku pochodza właśnie z tej imprezy . Troche bez związku, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.07.2007 20:05

(+) Hm... dobre... masz wiecej zdjec? :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Porządna Fotogaleria przydałaby się;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.