Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Nie można tolerować wszystkich światopoglądów... Trzeba czasem je znosić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

""Grunt to rzetelność."
Panie Tomku, od kogo pan jej wymaga :-) Od tego autora?"
Niektórzy za argumety ad personam, dostają bana, inni po prostu mogą to robić.

Przy okazji zapraszam do przeczytania mojego poprzedniego artykułu link

Komentarz został ukrytyrozwiń

ani jednej ładnej, dlaczego mnie to nie dziwi ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "cytacików" używa się cydzysłowu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.12.2013 11:23

"Grunt to rzetelność."

Panie Tomku, od kogo pan jej wymaga :-) Od tego autora?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.12.2013 11:21

"pisze się Sodoma i Gomora a nie gomoria".

Babcie w marszach o "obronę TV Trwam", kiedy żądają "mulikleksa" albo "kleksa" krzyczą do dziennikarzy "sodomia i gomoria". Cytacik taki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.lifesitenews.com/horror-mob-of-topless-pro-abort-feminists-attacks-rosary-praying-men-defend.html - więcej informacji. Co prawda średnio obiektywnych, bo ze strony publikującej w nurcie pro-life, ale dowiadujemy się na przykład, że ten spęd jest corocznie subsydiowany przez argentyńskie ministerstwo kultury.

U nas oczywiście MEN i MK również rozglądają się coraz śmielej za pompowaniem kasy w idee wolności, równości, braterstwa i całkowitego braku ogłady będącej wyznacznikiem bycia cywilizowanym człowiekiem. Przykłady mnożyć można prostymi wyszukaniami w Google, ale na życzenie mogę podać.

Zastanówcie się, moi drodzy: czy ktokolwiek powinien mieć prawo do ustawowego narzucania nam jedynej, słusznej prawdy? Czy ktokolwiek powinien mieć hitlerowski monopol na decydowanie, czego moje dziecko MUSI się uczyć w szkole (bo przecież obowiązek szkolnictwa jest dziś powszchny)? Czy wy, głosując na socjaldemokratyczny establishment, nie widzicie ogromnego zagrożenia, jaki taka sytuacja tworzy? Czy nadal uważacie, że monarcha czy minarchia (ustroje, w których prawie wszystko jest prywatne i obowiązują zasady wolnego rynku oraz swobody wyboru - rządy o minimalnych kompetencjach) ma większe szanse przerodzić się w dyktaturę totalitarną, niż rząd Tuska, który każdemu chciałby zrobić dobrze, niczym Lenin ze Stalinem?

Czyim zadaniem jest kształtowanie świata, w jakim żyjemy? Czyim zadaniem jest popularyzacja wyższych wartości w społeczeństwie? Kto świadectwem wiary - obojętnie jakiej - wychodzącej poza własne, egoistyczne życie materialne przyczynia się do rozwoju naszej cywilizacji: poszczególne, wybitne jednostki, czy rząd składający się 460 bałwanów i oportunistów, którzy wchodzą do niego dzięki rozwieszeniu kilku plakatów (ufundowanych przez bogatego wujka z sympatiami PO/PiS) z hasłami typu "By żyło się lepiej", a potem kasują przez nas opłacane 10-30k za wciśnięcie przycisku na komendę führera?

Minarchizm/libertarianizm nie gwarantuje, że będziemy piękni, zamożni i bogaci. Minarchizm/libertarianizm otwiera nam bramę do drogi, którą sami musimy twardo maszerować, by swoje piękno, zamożność i bogactwo sobie wywalczyć, tak jak wywalczali to sobie nasi przodkowie. Demokracja - ustrój, w którym otumaniane mediami masy mogą narzucać cokolwiek chcą wszystkim pozostałym ludziom - niewiele różni się w konsekwencji od faszyzmu. Tylko hasła i plakaty są inne.

Ja, gdy słyszę, że gender będzie uczony w szkołach, nie mówię: "nie chcę, by gender był uczony w szkołach". Mówię - "nie chcę przymusu edukacji ani publicznych szkół!" Gdy mówią, że ZUS znowu okradnie mnie z krwawicy, mówię - "nie chcę reformy ZUS-u", tylko "nie chcę ZUS-u!".

Zachęcam do przemyśleń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Tomek Staszewski
"Radzę sprawdzać przed paplaniem" - dziękuję za zawsze aktualną radę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Łukasz Brzezicki
Po pańskim poście czuje się w obowiązku poinformowania, że to była ironia. Nie przypuszczałem, że ktoś tego nie zrozumie - mój błąd.
I jeszcze jedno - pisze się Sodoma i Gomora a nie gomoria.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok. Przeczytałem tytuł filmu, nie arta. Stąd moja dygresja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.