Facebook Google+ Twitter

Piękne zdjęcia pięknych kobiety na szczytne cele

Firma FujiFilm po raz szósty organizuje ciekawe przedsięwzięcie, jakim jest stworzenie wyjątkowego kalendarza z udziałem 12 pięknych dziewczyn. Są nimi panie, które zgłosiły się bezpośrednio do laboratoriów firmy w całym kraju, internautki portalu Sympatia.pl oraz czytelniczki magazynu Joy. Cel? Pomoc potrzebującym.

Sesja zdjęciowa do kalendarza FufiFilm 2011 / Fot. FujiFilmKażdego roku sceneria realizacji zdjęć jest inna, ale niezmienny pozostaje cel, jaki przyświeca przedsięwzięciu: charytatywna pomoc potrzebującym.

Liczba chętnych kandydatek, które wysłały swoje zgłoszenie przekroczyła w tym roku liczbę 5000.
Zadanie dla jury nie było łatwe. Selekcji dwunastu dziewczyn dokonywali: z FujiFilm Krzysztof Powolny oraz Karolina Kurowska, z magazynu Joy m.in. Anna Ibisz, a z portalu Sympatia.pl - Ewa Sapieja. Do tegorocznej współpracy zaproszono Krzysztofa Dubiela, który w swoim portfolio ma między innymi sesje reklamowe z wieloma polskimi celebrytami.

W tym roku firma przygotowała coś co zaskoczy wszystkich - sesja zdjęciowa pięknych kobiet z męskimi przedstawicielami różnych dziedzin sportu. Na kartach kalendarza wraz z laureatkami pojawią się między innymi: Andrzej Gołota, Paweł Korzeniowski, Paweł Rańda, Marek Kolbowicz, Radosław Majdan, Mariusz Czerkawski i inni znani sportowcy.

Premiera kalendarza ma się odbyć na uroczystej gali, podczas której gwiazdy i laureatki zaprezentują się licytując 13 kalendarzy, a zebrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W zeszłym roku uzbierano 37 tysięcy złotych, dzięki czemu ośmioro podopiecznych Fundacji z problemami neurologicznymi pojechało na obóz rehabilitacyjny.

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie już niebawem w portalu: www.najlepszeimprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.