Facebook Google+ Twitter

Pięknieje nam życie horyzontalnie ...

Kompilacja wielu dziedzin - nauki przyrodniczej, psychologii, medycyny, terapii zajęciowej stwarza szansę na rozwój. Może dzięki nowej specjalizacji w naszym regionie zacznie dominować turystyka prozdrowotna ?

 / Fot. UWMMazury i Warmia kraina tysiąca jezior i nieprzebytych lasów zaprasza. Ruszył nabór na studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Szukamy dynamicznych ludzi, którzy chcą nabyć nowych umiejętności. Kompilacja wielu dziedzin - nauki przyrodniczej, psychologii, medycyny, terapii zajęciowej stwarza szansę na rozwój. Może dzięki nowej specjalizacji w naszym regionie zacznie dominować turystyka prozdrowotna ? Dziś zachęcam do zapoznania się z programem hortiterapii. Jesteśmy Interesariuszami UWM czekamy w naszej firmie na nową kadrę.

Nasza firma Zielony Promień działając w obszarach innowacyjnych rozwiązań zwraca uwagę na nowe kierunki. Szczególnie polecam Studia podyplomowe - HORTITERAPIA. Prowadzone przez dr Beatę Płoszaj Witkowską stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnego ogrodnictwa. Wiem, że ilość miejsc na tym kierunku jest ograniczona. W trosce o doskonały kształt ogrodów polecam Waszej uwadze jeszcze jeden kierunek - Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni.
Więcej informacji na
http://www.uwm.edu.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.