Facebook Google+ Twitter

Piękno i... dziwaczność w drzewach zaklęte [Galeria]

Są drzewa obok których nie można przejść obojętnie, tak zadziwiają. Jedne pięknem, inne dziwacznością. Zwłaszcza ich pnie potrafią zadziwić. W mojej galerii pokażę właśnie pnie drzew o różnych kształtach i w różnych ujęciach.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fani dendroterapii mają swoje ulubione drzewa i do przytulania wybierają te najładniejsze, najzdrowsze. Czy do takich drzew, jakie tutaj pokazuję, można się przytulić? Każdy odpowie sobie sam. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Fani dendroterapii mają swoje ulubione drzewa i do przytulania wybierają te najładniejsze, najzdrowsze. Czy do takich drzew, jakie tutaj pokazuję, można się przytulić? Każdy odpowie sobie sam. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

@ Kamil
Och, jak cudownie Pan opisał wędrówkę... Rozmarzyłam się. Na szczęście moje marzenia za chwilę wprowadzam w czyn, bo wyruszam na wędrówkę po Jurze Szwabskiej (Schwäbische Alb). (tut. mamy długi weekend). Żałuję, że to nie nasze Beskidy, no ale cóż: Selavi! Trzeba być zadowolonym z tego, co się ma, nieprawdaż? Pozdrawiam... niemalże już ze szlaku! Wędrowiec

PS
Aha, małe pytanko: ten załączony przez Pana link, to przecież do tej mojej galerii... pomylił się Pan?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kamil
  • Kamil
  • 28.05.2012 10:44

Gdy patrzę na to zdjęcie, czuję przyjemny chłód górskiego poranka, zapach świerkowego dymu, słyszę krakanie kruka na niebie, widzę lekką mgiełkę osadzającą krople rosy na pajęczynach pokrywających trawę, a przede mną smak całodziennej wędrówki po szlaku. ach... chciałoby się pojechać w Beskidy.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Sławek Urzykowski
Miło mi, że podobają się Panu moje zdjęcia pni drzew. Ha, i ja pamiętam nasze nasze zabawy na drzewach. Mieliśmy chatkę na drzewie. Zdarzało się, że w niej nawet spaliśmy w czasie wakacji. To były czasy! Niezapomniane. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu jakie ladne "dziwactwa natury". Trzeba być dobrym obserwatorem, żeby to wypatrzeć, wielu z nas przechodzi koło tego obojętnie, a szkoda. W dzieciństwie takie drzewa dla nas były skarbem. Robiliśmy zawody spinaczkowe, łaziliśmy po nich razem z dziewczynami a byly w tym dobre. Potrafiły nawet wisieć na gałęzi głową w dół, na zgiętych łydkach. Takie drzewa były dla nas placem zabaw. Ale też kaleczyliśmy je wycinając scyzorykiem na korze serce przebite strzałą z inicjałami w środku...Jak to dzieciaki...Cieplutko pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Jadwiga Kowalczyk
Dziękuję za link! Byłam u Pani i widziałam te bajeczne pnie drzew. Przez moment poczułam się jak... smerfetka.

@ Andrzej Chorążewicz
Miło mi, że podoba się Panu moja galeria. Tak, czasami to choroba powoduje, że drzewa przybierają dziwne kształty, ale czasami jest to wynikiem warunków atmosferycznych w jakich przyszło im rosnąć. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino - też zbieram takie foto-okazy. Kilka zdjęć tego typu pokazałam na w24.
Np. link

:):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, a tak, od drzew również. Pozytywności można uczyć się na wiele sposobów. Każdy powinien poszukiwać odpowiednich dla siebie. Warto! Bo pozytywność, to taki stan psychiczny, który ma bardzo korzystny wpływ na nasze życie, poprawia stan zdrowia, rozszerza granice umysłu... i w ogóle jest wspaniała. Wiedzą o tym ludzie pozytywnie nastawieni do życia. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mieszka Pani razem z drzewami w tych Niemczech, na pozytywnie :)) To dobrze, mężczyźni uczą się tej pozytywności od ksztaltu i charakteru Kobiet, kobiety zaś - od drzew :)) Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.