Facebook Google+ Twitter

Piękno kosztuje. Tysiąc euro za bilet na finał Miss World

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2006-08-18 17:07

Około tysiąca euro ma kosztować bilet na finałową galę Miss World 2006, która odbędzie się 30 września w warszawskiej Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki.

MWMEDIA Zwykły obywatel, poza wysoką ceną, będzie miał duży problem, by na żywo podziwiać 120 najpiękniejszych na świecie kobiet. Do bezpośredniej sprzedaży organizatorzy przekażą niewiele biletów, dlatego też zdecydowano o zorganizowaniu dzień przed finałem biletowanej próby generalnej. Sala Kongresowa mieści dwa tysiące osób. 120 miejsc zajmą same finalistki, mogą one także zaprosić kilku członków najbliższej rodziny. Do tego dochodzą miejscówki dla organizatorów, przedstawicieli ambasad, patronów medialnych, sponsorów i VIP-ów. – Dlatego wejście na finał będzie bardzo ograniczone.

Nie znaleźliśmy lepszej i większej sali na finał i teraz musimy się dostosować do potrzeb – mówi Katarzyna Skowrońska z biura Miss World 2006. – Spodziewamy się, że bilety wykupią raczej firmy, które będzie na to stać, niż pojedyncze osoby – dodaje. Cena biletu na finał ma wynieść ok. tysiąca euro. Wejściówki na próbę generalną będą dużo tańsze – w zależności od sektora – od 50 do 200 zł.

MWMEDIAPrzygotowania w Sali Kongresowej rozpoczną się tuż po dzisiejszym finale Miss Polonia 2006. Montaż głównych elementów dekoracji rozpocznie się w połowie września. 1 września 120 finalistek przybędzie do Polski i rozpocznie objazd po kraju. Najpiękniejsze kobiety świata odwiedzą m.in. Warszawę, Wrocław, Trójmiasto, Giżycko i Malbork. Codzienne relacje z ich pobytu mają pojawiać się w specjalnym programie w TVP2. 26 września najpiękniejsze dziewczyny zakończą objazd po Polsce, a dzień później rozpoczną się próby w Pałacu Kultury i Nauki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zapytam nieśmiało: znajdzie się ktoś tak niespełna rozumu, żeby kupić bilet na "taką" imprezę za 1000 euro? Gdyby przypadkiem jakiś szaleniec przysłał mi zaproszenie na finał, to z całą pewnością w trakcie "takiej" imprezy wybrałbym się na spacer z psami. Ku zadowoleniu piesków i moim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.