133729 miejsce

Piękny występ Polek w biathlonie!

Na co jeszcze stać polskich olimpijczyków? Coraz więcej sukcesów wśród naszych sportowców.

Wczorajszy dzień przyniósł nam srebrny medal... dzisiaj wspaniałym występem popisały się obydwie nasze biathlonistki. 5. miejsce zdobyła Weronika Nowakowska, 7. wywalczyła Agnieszka Cyl

Weronika Nowakowska miała realne szanse nawet na złoto! Do ostatniego strzelania na jej koncie nie było żadnego karnego okrążenia a do liderki - Tory Berger z Norwegii - traciła tylko 12 sekund.
Niestety w ostatnim strzelaniu zadrżała jej ręka i ostatecznie ukończyła zmagania na piątym miejscu z 28 sekundami straty do liderki.

Jednakże pomimo tego, Weronika występ może zaliczyć do jednego ze swoich największych sukcesów. 15. miejsce zajęła Monika Pałka - także bardzo udany występ. Wielkie gratulacje i słowa uznania dla naszych wspaniałych olimpijek! A pamiętajmy, że dzisiaj jeszcze występuje Tomasz Sikora z wielkimi szansami na podium!