Facebook Google+ Twitter

Pielgrzymka przedsiębiorców "Bogaty przed Bogiem" - zapowiedź

Pielgrzymka przedsiębiorców i pracodawców do Krakowa Łagiewnik (4 grudnia br.) ma na celu zgromadzenie wszystkich tych, którym kwestie etyki w biznesie nie są obce. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Roman Kluska.

 / Fot. Przemysław KrólNiezwykły biznesmen, filantrop, który większość swojego wolnego czasu poświęca na spotkania z młodzieżą i działalność charytatywną. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Aktywnie walczący z brakiem moralności w biznesie. Wyjątkowy katolik. Kto to taki?

Roman Kluska, bo o nim mowa, to jeden z głównych prelegentów mającego odbyć się 4 grudnia br. spotkania podczas VIII Pielgrzymki Przedsiębiorców i Pracodawców. Jego wystąpienie poprzedzi Eucharystia pod przewodnictwem ks. kardynała Stanisława Nagy'ego o godzinie 10.30.

To niezwykłe wydarzenie, organizowane przez Księży Sercanów oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent", ma na celu zgromadzenie wszystkich tych, którym kwestie etyki w biznesie oraz katolickiej nauki społecznej nie są obce. Będzie to również szansa na wymianę doświadczeń i zastanowienie nad tym, do czego tak naprawdę powołany jest przedsiębiorca. Jakie zadanie wyznaczył mu Bóg?

Po raz trzeci rozdane zostaną również wyróżnienia Talent w formie statuetki. Nagrodzeni zostaną ci, którzy zasłużyli się dla duszpasterstwa i w działalności na rzecz wartości ewangelicznych w biznesie. Do tej pory laureatami tej wyjątkowej nagrody byli między innymi: ks. kard. Franciszek Macharski; redakcja portalu Opoka; ks. Ireneusz Skubiś - redaktor naczelny Tygodnika Niedziela oraz kilkunastu wyjątkowych katolickich przedsiębiorców.

Hasłem przewodnim tegorocznej pielgrzymki jest: "Być bogatym przed Bogiem" i dlatego uczestnicy pielgrzymki nie tylko będą dyskutować nad kwestiami merytorycznymi, ale także zagłębią się w refleksji nad Słowem Bożym oraz będą uczestniczyć w koronce do Bożego Miłosierdzia, która zakończy spotkanie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, a wszelkie przydatne informacje oraz program spotkania można znaleźć pod adresem: www.DuszpasterstwoTalent.pl/lagiewniki
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do tego wyjątkowej inicjatywy!
Plakat VIII Pielgrzymki Przedsiębiorców i PracodawcówDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

pITOL
  • pITOL
  • 20.11.2011 16:26

> Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne

No pewnie - spotkanie dla bogaczy jest bezpłatne, ale już za udział w konferencja naukowej, organizowanej przez KUL wspólnie z MSWiA pt.: "Układowe metody regulacji stosunków między państwem a związkami wyznaniowymi" (choć tradycyjne skupiająca się na jednym dominującym Kościele - http://www.kul.pl/konferencja,art_31223.html ), trza sporo zabulić...

Komentarz został ukrytyrozwiń
pITOL
  • pITOL
  • 20.11.2011 16:22

A kto jest autorem słów "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.