Facebook Google+ Twitter

Pielgrzymka przedsiębiorców "Bogaty przed Bogiem" - zapowiedź

Pielgrzymka przedsiębiorców i pracodawców do Krakowa Łagiewnik (4 grudnia br.) ma na celu zgromadzenie wszystkich tych, którym kwestie etyki w biznesie nie są obce. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Roman Kluska.

 / Fot. Przemysław KrólNiezwykły biznesmen, filantrop, który większość swojego wolnego czasu poświęca na spotkania z młodzieżą i działalność charytatywną. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Aktywnie walczący z brakiem moralności w biznesie. Wyjątkowy katolik. Kto to taki?

Roman Kluska, bo o nim mowa, to jeden z głównych prelegentów mającego odbyć się 4 grudnia br. spotkania podczas VIII Pielgrzymki Przedsiębiorców i Pracodawców. Jego wystąpienie poprzedzi Eucharystia pod przewodnictwem ks. kardynała Stanisława Nagy'ego o godzinie 10.30.

To niezwykłe wydarzenie, organizowane przez Księży Sercanów oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent", ma na celu zgromadzenie wszystkich tych, którym kwestie etyki w biznesie oraz katolickiej nauki społecznej nie są obce. Będzie to również szansa na wymianę doświadczeń i zastanowienie nad tym, do czego tak naprawdę powołany jest przedsiębiorca. Jakie zadanie wyznaczył mu Bóg?

Po raz trzeci rozdane zostaną również wyróżnienia Talent w formie statuetki. Nagrodzeni zostaną ci, którzy zasłużyli się dla duszpasterstwa i w działalności na rzecz wartości ewangelicznych w biznesie. Do tej pory laureatami tej wyjątkowej nagrody byli między innymi: ks. kard. Franciszek Macharski; redakcja portalu Opoka; ks. Ireneusz Skubiś - redaktor naczelny Tygodnika Niedziela oraz kilkunastu wyjątkowych katolickich przedsiębiorców.

Hasłem przewodnim tegorocznej pielgrzymki jest: "Być bogatym przed Bogiem" i dlatego uczestnicy pielgrzymki nie tylko będą dyskutować nad kwestiami merytorycznymi, ale także zagłębią się w refleksji nad Słowem Bożym oraz będą uczestniczyć w koronce do Bożego Miłosierdzia, która zakończy spotkanie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, a wszelkie przydatne informacje oraz program spotkania można znaleźć pod adresem: www.DuszpasterstwoTalent.pl/lagiewniki
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do tego wyjątkowej inicjatywy!
Plakat VIII Pielgrzymki Przedsiębiorców i PracodawcówDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

pITOL
  • pITOL
  • 20.11.2011 16:26

> Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne

No pewnie - spotkanie dla bogaczy jest bezpłatne, ale już za udział w konferencja naukowej, organizowanej przez KUL wspólnie z MSWiA pt.: "Układowe metody regulacji stosunków między państwem a związkami wyznaniowymi" (choć tradycyjne skupiająca się na jednym dominującym Kościele - http://www.kul.pl/konferencja,art_31223.html ), trza sporo zabulić...

Komentarz został ukrytyrozwiń
pITOL
  • pITOL
  • 20.11.2011 16:22

A kto jest autorem słów "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.