Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

632 miejsce

Pieniądze - jak może zarobić młody człowiek?

To pytanie zadaje sobie każdy uczeń, student, gdy weekend nadchodzi wielkimi krokami i wszyscy planują już gdzie będą sie bawić. Tylko skąd wziąć na to pieniądze?

Jest parę możliwości zarobienia pieniędzy, wszystko zależy od tego na ile dni wcześniej planujemy poszaleć...

Miesiąc

Załóżmy, że mamy miesiąc do imprezy. Możemy iść do super- lub hipermarketu przyjmą nas tam z otwartymi rękami, ponieważ coraz mniej osób zgłasza się do pracy. Nie robią problemów nawet jeśli będziemy chcieli pracować na pół etatu. Praca nie jest ciężka, najczęściej jako pracownik hali. Do naszych obowiązków będzie należało m.in. ustawianie towaru na półkach, lub porządkowanie w magazynie. Jeśli nie trafimy na kierownika-tyrana czeka nas harówka 8 godzin i... do domu. Zarobki po miesiącu to około 600 - 650 zł.
Ten sposób jest dobry, lecz nie wszyscy mogą poświęcić codziennie 8 godzin, ponieważ mają szkołę i zajęcia dodatkowe. Metoda przeznaczona głównie dla uczniów i studentów szkół w trybie zaocznym.

Inny wariant to praca w firmach oferujących przeprowadzanie ankiet oraz badania na zlecenie. Przeprowadzamy, najczęściej telefoniczne, sondaże bądź ankiety. Pracujemy w pomieszczeniu gdzie jest ok. 50 - 60 "stanowisk". Praca nie należy do komfortowych. Stanowiska są tak blisko siebie, że to wygląda jakby siedziały kury na grzędzie a nie, telefoniczni ankieterzy!
Do tego trzeba dołożyć odporność na ludzkie chamstwo. Płace? To zależy. Jedne firmy płacą za wypełnione ankiety, inne rozliczają się z nami w zależności od wypracowanych godzin. Płacą od 50 gr do 8 zł za wypełnioną ankietę i od 6 zł do 10 zł na godzinę. Dobre jest to, że pracujemy gdy mamy czas i nie musimy stawiać się codziennie w pracy.

Trzeci sposób wybierają osoby o mocnych nerwach, chodzi tu o seks-czaty telewizyjne. Pracować można przez 24 lub 48 godzin. Po przepracowaniu próbnego dnia zasiadamy przed ekranem monitora i udajemy Asie, Zosie, Małgosie, które przedstawione są jako półnagie i skore do wszelkich zabaw. Odpisujemy na wysyłane przez panów erotyczne SMS-y, choć ich autorkami bywają też panie.

O treści SMS-ów nie potrzeba nic więcej mówić ponad to, że są mocno nieprzyzwoite. Praca jest lekka, łatwa i... nieprzyjemna, ale za to dobrze płatna. Nie ma mowy o komforcie pracy. Ale jeśli chcemy szybko zarobić to jest jakiś wybór. Miejsce pracy to "kurniki" gdzie upychają pracowników. Nie brzmi to przyjemnie, ale za godzinę odpisywania na wyuzdane prośby dostajemy od 8 do nawet 15 zł za godzinę. Liczy się wszystko: jak szybko piszemy SMS-y, jaką mamy fantazję, itd...
Przez miesiąc można zarobić na udaną imprezę i to niejedną. Tylko czy można zmobilizować się do takiej, w miarę systematycznej, pracy? Z własnego doświadczenia wiem, że jest to bardzo trudne.

Dwa tygodnie

Dużo trudniejsze zadanie. Poważna firma nie wypłaci nam pensji za dwa tygodnie pracy. Wszystko zależy od tego jakie posiadamy dokumenty, na pewno przyda się książeczka sanepidowska. W grę wchodzą promocje, lub praca w roli hostessy, czy kelnera na bankietach.
Są to zadania najczęściej jednorazowe. Pracujemy, w zależności od opcji, cały dzień, lub jeśli to bankiet całą noc. Do obowiązków najczęściej należy roznoszenie szampana wśród gości, kolejne napełnianie kieliszków, nakładanie potraw i - co najważniejsze - uśmiechanie się do wszystkich.
Praca nie jest ciężka, następnego dnia będziemy niewyspani. Płaca? Od 30 zł za godzinę (promocja) do 250 zł za noc (kelner na bankiecie).

Tydzień

W ciągu tygodnia mamy szansę zarobić pieniądze rozdając ulotki. Choć nie zawsze. Większość firm, które zatrudniają ulotkarzy, robi wypłatę po miesiącu. Warto pytać się w małych firmach czy nie poszukują ludzi do roznoszenia ulotek. Takich miejsc jest wiele: salony fryzjerskie, solaria, stomatolog, biuro nieruchomości. Takie firmy płacą od razu po wykonanej pracy. Na pewno nie będziemy mieli problemów z ich znalezieniem, bo znajdują się na każdym osiedlu.

Jeśli nie odpowiada nam taka praca zawsze możemy skorzystać z internetowych aukcji i wystawić na nie przedmioty, które są nam niepotrzebne. Ponieważ zależy nam na czasie aukcję ustawiamy na 5 dni czy tylko na dobę.

Przeszedłem przez wszystkie szczebelki, które opisałem. Każda praca jest inna i trzeba inaczej do niej podchodzić. Dorabiając jako pracownik hali w hipermarkecie czujesz się jak robot, który ma zadanie. Wypełnia je i może iść do domu. Z pewnością nie rozwija to umiejętności i zainteresowań.

Najdłużej pracowałem jako telefoniczny ankieter. W tym zawodzie jest raz śmiesznie, raz nudno. Ważne jest na jakich ludzi trafisz. Mając wokół wesołych ludzi, nie będą przeszkadzały Ci małe pomieszczenia, ani - tym bardziej - niemili respondenci po drugiej stronie słuchawki.

Jeśli chodzi o pracę, która może rozwinąć Twoje umiejętności, to jest to... seks-chat. To trochę dziwne, ale tylko tu spotkałem się z wolną ręką (jak to dwuznacznie brzmi w takiej pracy - prawda!?) w wykonywaniu zadanych czynności. Jeśli ktoś potrzebuje poćwiczyć wyobraźnię - szczerze polecam.

Rozdawanie ulotek czy praca kelnera to zawody męczące. Cały dzień na nogach, bieganie po piętrach, a pieniążki nie są wielkie. Będąc kelnerem na pewno przećwiczysz uśmiech i - być może - nauczysz się podejścia do ludzi. W tym zawodzie kontakt z człowiekiem jest najważniejszy. Jeśli boisz się rozmawiać z ludźmi lub masz problem z wysławianiem się, może Ci być bardzo ciężko.

Nigdzie nie jest łatwo, nigdzie nie jest lekko, ale kto nie spróbuje nie zazna trudu zarabiania na siebie. Powodzenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

kasia kura
 • kasia kura
 • 01.08.2012 10:06

Cześć :) Przeczytajcie to, bo to jest genialne! W 30 min zarobiłam 200 zł a wydałam 5 zł :) Pozdro, Sabi

Proste i skuteczne wystarczy trochę cierpliwości.
Przysięgam to działa, jak zaczniecie to będziecie jeszcze raz zaczynać.
Przemyśl to logicznie.
Zróbmy to, co w opisie a gwarantuje ze zarobicie kilka tysięcy nic nie ryzykując.ODE MNIE:

PRZECZYTAJ, MYŚLĘ ŻE WARTO POŚWIĘCIC 10MIN, JA W TO WSZEDŁEM MÓWIĄC 5 ZETA TO LEDWO BROWAR W PUBIE, WIĘC NA PEWNO NIE ZBIEDNIEJĘ :) BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKU :) MIŁEJ LEKTURY, JA PRZECZYTAŁEM 3 RAZY I SIĘ PRZEKONAŁEM. JEST TO DOSC CIEKAWE, JEDNAK CHYBA DLA LUDZI INTELIGENTNYCH I UCZCIWYCH, KTORZY SĄ W STANIE POJĄC CAŁĄ TĘ ZASADĘ - NA JAKIEJ WSZYSTKO SIĘ OPIERA....

WNIOSKI I UWAGI ODEMNIE....

Wczytując się w tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zeta, można pomyśleć... "A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzą - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyśl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyślą - a wówczas TOBIE nie będzie do śmiechu :) więc myślę ze to w interesie każdego "oddać" tę piątkę :) Przecież to serio nie pieniądz.....Pół paczki fajek...?? no halo....

Jeśli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiście wpłaci ktoś pieniądze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I to tyle, oni cie wykasują z pierwszego miejsca i koniec. A jeśli zrobisz jak w instrukcji to nie będziesz u 10, 20 czy 50 osób bo tych osób znajomi i inni i kolejnych i kolejnych znajomi i inne osoby którzy jak w drzewie genealogicznym rozprzestrzenią cię w bardzo wielkiej liczbie itd. A taka nastąpi jak będziesz na pierwszym miejscu (przesunięty przez innych). Wiec wpisz się na koniec listy a pierwszą kasujesz.

Pisząc to - wpłaciłem już 5 zł dla innego użytkownika i mam nadzieję że lecąc tym systemem nikt nie będzie kantował i wszyscy zyskamy :)

Wniosek nr dwa:) jeśli system się okaże sprawny.... - to nic nie stoi na przeszkodzie aby kontynuować go kilkakrotnieWIĘC DO DZIEŁA, NIE ŻEBYM NAMAWIAŁ - ALE POCZYTAJ :) - TO MA RACJĘ BYTU, SENS I LOGIKĘ - JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE KANTOWAŁ :)Witam.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!!!
Nie zmarnuj swojej szansy!!!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!!TO NIE ŻADEN ŻART!!! GDYBY LUDZIE NAPRAWDĘ ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY PIĘKNIE, ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ZE TO ŻART, ALE PROSZĘ WZIĄĆ TO NA LOGIKĘ.... NA ZDROWY ROZUM....

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro !)
Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni. He, teraz się z tego śmieje.... Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie!


Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze-jakie pieniądze,

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasia nowak
 • kasia nowak
 • 01.08.2012 10:05

Cześć :) Przeczytajcie to, bo to jest genialne! W 30 min zarobiłam 200 zł a wydałam 5 zł :) Pozdro, Sabi

Proste i skuteczne wystarczy trochę cierpliwości.
Przysięgam to działa, jak zaczniecie to będziecie jeszcze raz zaczynać.

Przemyśl to logicznie.

Zróbmy to, co w opisie a gwarantuje ze zarobicie kilka tysięcy nic nie ryzykując.

ODE MNIE:

PRZECZYTAJ, MYŚLĘ ŻE WARTO POŚWIĘCIC 10MIN, JA W TO WSZEDŁEM MÓWIĄC 5 ZETA TO LEDWO BROWAR W PUBIE, WIĘC NA PEWNO NIE ZBIEDNIEJĘ :) BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKU :) MIŁEJ LEKTURY, JA PRZECZYTAŁEM 3 RAZY I SIĘ PRZEKONAŁEM. JEST TO DOSC CIEKAWE, JEDNAK CHYBA DLA LUDZI INTELIGENTNYCH I UCZCIWYCH, KTORZY SĄ W STANIE POJĄC CAŁĄ TĘ ZASADĘ - NA JAKIEJ WSZYSTKO SIĘ OPIERA....

WNIOSKI I UWAGI ODEMNIE....

Wczytując się w tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zeta, można pomyśleć... "A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzą - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyśl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyślą - a wówczas TOBIE nie będzie do śmiechu :) więc myślę ze to w interesie każdego "oddać" tę piątkę :) Przecież to serio nie pieniądz.....Pół paczki fajek...?? no halo....

Jeśli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiście wpłaci ktoś pieniądze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I to tyle, oni cie wykasują z pierwszego miejsca i koniec. A jeśli zrobisz jak w instrukcji to nie będziesz u 10, 20 czy 50 osób bo tych osób znajomi i inni i kolejnych i kolejnych znajomi i inne osoby którzy jak w drzewie genealogicznym rozprzestrzenią cię w bardzo wielkiej liczbie itd. A taka nastąpi jak będziesz na pierwszym miejscu (przesunięty przez innych). Wiec wpisz się na koniec listy a pierwszą kasujesz.

Pisząc to - wpłaciłem już 5 zł dla innego użytkownika i mam nadzieję że lecąc tym systemem nikt nie będzie kantował i wszyscy zyskamy :)

Wniosek nr dwa:) jeśli system się okaże sprawny.... - to nic nie stoi na przeszkodzie aby kontynuować go kilkakrotnieWIĘC DO DZIEŁA, NIE ŻEBYM NAMAWIAŁ - ALE POCZYTAJ :) - TO MA RACJĘ BYTU, SENS I LOGIKĘ - JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE KANTOWAŁ :)Witam.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!!!
Nie zmarnuj swojej szansy!!!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!!TO NIE ŻADEN ŻART!!! GDYBY LUDZIE NAPRAWDĘ ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY PIĘKNIE, ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ZE TO ŻART, ALE PROSZĘ WZIĄĆ TO NA LOGIKĘ.... NA ZDROWY ROZUM....

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro !)
Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni. He, teraz się z tego śmieje.... Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie!


Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze-jakie pie

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 08.02.2012 20:15

witam polecam stronę http://signup.wazzub.info/?lrRef=ca8dbdd4 wystarczy się zarejestrować, akceptować to e-mailem, ustawić ten adres na stronę główną i miesięcznie zarabiacie 1 euro, niby mało ale od każdej zaproszonej osoby dostajecie ekstra jeszcze 1 euro, wystarczy zaprosić swoich znajomych i z 30 znajomych robi się 90zł miesięcznie niby mało, ale te 30 osób zaprosi kolejne 30 osób co daje nam 900 osób przez które też nam idą pieniądze, więc wychodzi 2700zł miesięcznie oczywiście kolejne osoby będą zapraszać na to i kolejne, wiec można zarabiać naprawdę spore pieniądze, a wszystko jest darmowe i legalne sam się tak dorobiłem na skuter, teraz zbieram na laptopa i naprawdę polecam :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zarabianie Pieniędzy
 • Zarabianie Pieniędzy
 • 20.11.2011 10:54

Ja mogę pomóc zarobić pieniądze. Mogę pokazać jak to zrobić, zarówno dla kogoś kto nie zarabia nic, jak i dla osoby, która zarabia duże pieniądze. Ciekawa alternatywa, która działa. Nie chodzi o żadne klikanie, wysyłanie pieniędzy, ani kupowanie książek. Zapraszam do rozmowy : titolr10@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN KOWALSKI
 • JAN KOWALSKI
 • 05.07.2011 08:29

LUDZIE POMYŚLCIE TROCHĘ ZANIM PRZELEJECIE NA CZYJEŚ KONTO TO 5 ZŁOTYCH!!!
TEN SYSTEM MA OGROMNE WADY:
PIERWSZĄ REGUŁĄ NA CAŁYM ŚWIECIE JEST TO ŻE ABY ZROBIĆ WIELKIE PIENIĄDZE ODBYWA SIĘ TO KOSZTEM KOGOŚ, WIĘC... ŻEBY TA... ASIA P... ZAROBIŁA TYYYYLE KASY JAK PISZE TO MUSI TO SIĘ ODBYĆ KOSZTEM WIELU JANÓW KOWALSKICH, DZIECI, MŁODZIEŻY KTÓRYCH STAĆ NA WYDATEK 5 ZŁ ALE TAKŻE I NAIWNYCH DOROSŁYCH, OK PISZE ŻEBY WPROWADZIĆ TAM NUMER SWOJEGO KONTA PO TYM JAK WPŁACIŁEM PIENIĄDZE ALE ZNÓW ZAROBIE POD WARUNKIEM ŻE WIEEEELU TADEUSZÓW WPŁACI NA MOJE KONTO TE 5 ZŁ, TWORZY SIĘ PIRAMIDA KTÓRA ABY FUNKCJONOWAŁA POPRAWNIE CORAZ WIĘCEJ LUDZI MUSI Z TEGO KORZYSTAĆ, ZRESZTĄ NIE MA PEWNOŚCI CZY WASZ NUMER KONTA BĘDZIE UWZGLĘDNIONY, MOŻE ODBYWA SIĘ TO W LOSOWANIU, JAK NA LOTERII, I TO BY MIAŁO SENS, PO ZA TYM 5 ZŁ TO RZECZYWIŚCIE NIE DROGO ALE IM TO PASUJE BO SPRAWY W SĄDZIE SĄ DOPIERO OD 150ZŁ
OTO MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT
MÓJ MAIL ELECTRICATOM@WP.PL

Komentarz został ukrytyrozwiń
dawid
 • dawid
 • 06.03.2011 13:09

Dzieki, pomogles mi naprawde pujde i bede sie pytal ale mam nadzieje ze bedzie dobrze platne :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piter
 • Piter
 • 10.01.2011 14:22

Dla sprawdzenia wiarygodności piszącego artykuł prosiłbym o informacje o tym, jaki jest stan jego konta. Bo nie wiem czy nadal będę w stanie wierzyć w to co pisze, jeżeli żadna z zaprezentowanych recept nie jest skuteczna. Rozumiem Lotto – piszą, że pan X wygrał odebrał nagrodę w Totalizatorze Sportowym i jest szczęśliwym milionerem. Nie ma wątpliwości – miał szczęście, wygrał i teraz jest człowiekiem bogatym. A tutaj nie wiem, czy autor ma jakiekolwiek dowody na skuteczność metody.

Komentarz został ukrytyrozwiń
slawek sieger
 • slawek sieger
 • 02.01.2011 00:27

witam gdzie moge zarobic szypkie pieniondze i iak

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asia P...
 • Asia P...
 • 09.11.2010 17:52

Wczytując się w tekst zauważysz ze trzeba wpłacić jednorazowo 5 złotych, można pomyśleć:
"Ja będę sprytniejszy i nie wpłacę tych 5 zł."
Jednak zobacz, że jak przyjdzie Twoja kolej, to ludzie też tak pomyślą, więc w interesie każdego jest wpłacić te 5 złotych. Przecież to na prawdę nie pieniądz - pół paczki fajek?Pisząc to wpłaciłem już 5 zł dla innego użytkownika i mam nadzieję że lecąc tym
systemem nikt nie będzie kantował i wszyscy zyskamyWIĘC DO DZIEŁA. NIE ŻEBYM NAMAWIAŁ, ALE POCZYTAJ - TO MA RACJĘ BYTU, SENS I LOGIKĘ, JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE KANTOWAŁ.To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez internet w tak KRÓTKIM czasie.Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie)
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz coś od siebie dać!

Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ.
Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!".

Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!

Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe, a jako nazwę odbiorcy wpisz:
xxx (ze względu na ochronę danych). Jako Tytuł wpisz: " pieniądze z sieci ".To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już
się szeroko uśmiechnąć.Oto obecna lista :1. Nr konta: 58 2490 0005 0000 4000 0007 9798

2. Nr konta: 83 1140 2004 0000 3102 5825 3754

3. Nr konta: 64 1140 2004 0000 3602 5545 0842

4. Nr konta: 81 1020 5460 0000 5302 0084 0868

5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1780 3680 0076KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy następną rzeczą, którą
musisz zrobić to utworzyć kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).Później numer konta pierwszego skasuj, a na sam dół dopisz numer swojego konta. W ten sposób będzie znów 5 numerów kont i każdy przesunie się o jedno oczko w górę. Przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5
tak, aby pod nr 5 był Twój numer konta.Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki
mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW) do np. 40 osób
(zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w
darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić).NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA PIERWSZEJ POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ
NIE BĄDŹ ZACHŁANNY.Jeśli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce, to oczywiście wpłaci ktoś pieniądze od
razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? To tyle, oni cie wykasują z pierwszego miejsca i
koniec. Jeśli zrobisz tak, jak w instrukcji to nie będziesz u 10 czy 20 osób, bo tych osób
znajomi i ich kolejni znajomi, rozprzestrzenią Twój numer konta w bardzo wielkiej liczbie. Wtedy
będziesz na pierwszym miejscu listy (przesunięty przez innych).Tutaj troszkę matematyki:

Kiedy wyślesz swoje maile lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób będziesz na 5
miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze. Żaden inny program
nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak
długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani systemem, możesz
spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi.


Bądźmy jednak bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to
co Ty (12,5% z 40=5).Tym razem twój numer konta przesunie się na 4. pozycję. Wówczas będzie już o tym
systemie wiedziało 200 osób (5 x 40).Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200), więc dalsze 1000 maili (

Komentarz został ukrytyrozwiń
weronika
 • weronika
 • 19.10.2010 15:26

nawet maja tu fajne sposoby na szybką kasę ale mnie to i tak nie ratuję:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.