Facebook Google+ Twitter

Pieniądze szczęścia nie dają

Co można zrobić z 40 mln zł, których posiadaczem mógł stać się każdy podczas ostatniej kumulacji dużego lotka? Najprościej wszystko wydać. A na co?

Maybach "Zeppelin" / Fot. PAPW ostatniej kumulacji dużego lotka do wygrania było 40 mln zł. Po odjęciu podatku w kieszeni szczęśliwca pozostanie około 35 mln zł. Mówiąc, że pieniądze szczęścia nie dają ma się chyba na myśli właśnie takich ludzi. Dlaczego? Bo prócz pieniędzy, mają jeszcze problem - na co je wydać.

Wiadomo - różni ludzie, różne potrzeby. Jeśli jesteś człowiekiem skromnym (mimo posiadanych 35 mln zł), to pewnie zadowolisz się Fiatem Pandą z silnikiem 1.1 l o mocy 54 KM. Autko idealne do jazdy miejskiej zapewni anonimowość. Chcąc wydać całą sumę, możesz kupić 1296,8 tych maluszków i przez prawie trzy i pół roku, codziennie, przesiadać się do nowego fiata.

A co jeśli nagły przypływ gotówki zawróci w głowie? Tacy też znajdą coś dla siebie. Fani niemieckich marek zapewne zwrócą uwagę na najmocniejsze w gamie Porsche, GT2. 530 szalejących pod maską rumaków zapewni emocje, które dają się we znaki jeszcze długo po zakończeniu jazdy. 49,3 - tyle sztuk GT2 zakupisz za 35 mln zł. Wolisz Amerykanina? C6 Z06 to idealna propozycja. 7. litrowy silnik, 512 KM i 8 cylindrów w układzie "V". Czy coś brzmi piękniej? Jedna Corvetta to za mało? Jeśli skreśliłeś wylosowaną 6, to masz możliwość zakupu 86,8 sztuk tego modelu.

Jeżeli ani Porsche, ani Corvette nie mają "tego czegoś", to zapewne zwrócisz się z prośbą o pomoc do włoskiej stajni spod znaku rozwścieczonego byka. Może Murcielago LP 640? A może 33,4 sztuki? Jeżdżąc Lamborghini będziesz musiał liczyć się z tym, że zostaniesz zauważony przez dosłownie każdego, ale Lambo nie kupuje się po to, żeby chować się przed przechodniami.

Jeśli wolisz pławić się w luksusie i samochód ma się stać willą na czterech kołach, to Brytyjczycy mają coś dla Ciebie. Bentley Flying Spur z 6. litrowym silnikiem i 560 KM prócz luksusu, zapewnia dużą dawkę emocji podczas jazdy. Nie będziesz chciał z niego wysiąść, a może nawet zechcesz w nim zamieszkać i obdarować Flying Spur'ami 51. znajomych.

Jeśli uważasz, że cena jest najlepszym wyznacznikiem jakości, to Maybach ma coś dla Ciebie - model 62 z 6. litrowym silnikiem rozwijającym 612 KM. Aby cieszyć się pełnią luksusu, musisz wynająć kierowcę, gdyż ten samochód powstał z myślą o pasażerach zajmujących miejsca z tyłu. Do dyspozycji masz tu dosłownie wszystko, a nawet więcej. Jeśli chcesz wydać od razu wszystko, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość ,bo codziennie, przez 21 dni, będziesz mógł przesiadać się do nowego Maybacha.


Jeśli samochód ma być narzędziem, za pomocą którego chcesz się wszystkim pokazać i udowodnić, że jesteś "największym" użytkownikiem dróg publicznych, to wybierz Hummera H2. Głośny 5.3 litrowy silnik o mocy 305 KM sprawi, że nie tylko zostaniesz zauważony, ale także usłyszany. Tym bardziej, że posiadając 35 mln zł możesz stać się szczęśliwym posiadaczem 153,7 Hummerów H2.

No to jeden problem z głowy. Wydałeś wszystko i jesteś szczęśliwy. Nasuwa się jednak jedno pytanie: Za co zatankujesz i ubezpieczysz zakupione samochody? Odpowiedź jest prosta. Graj w dużego lotka, bo: "Żeby wygrać, trzeba grać"...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.