Facebook Google+ Twitter

"Pier... nie robię" - zwierzenie pełnego skruchy warszawskiego kierowcy

Kierowca specjalnej linii 902 w oficjalnym oświadczeniu przeprasza MZA i pasażerów za swój niefortunny żart. Po otwarciu Centrum Kopernik, kierowca autobusu zmienił napis na wyświetlaczu i zamiast numeru linii, ukazał się wulgarny napis - "Pier... nie robię".

 / Fot. wikipedia.pl/ Paul167"Uważam, że moje zachowanie było niewłaściwe i mogło urazić wiele osób i naruszyć wizerunek firmy MZA. Przykro mi tym bardziej, że nie mam żadnego konkretnego wytłumaczenia za swój czyn." - To fragmenty oświadczenia dowcipnego kierowcy, które na swojej stronie umieścił serwis tvnwarszawa.pl.

Cała sytuacja zdarzyła się o 2.20 w nocy. O jej przebiegu media dowiedziały się od jednego z internautów, który zarejestrował filmik przedstawiający zdarzenie na swoim telefonie komórkowym.

Po publikacji tvnwarszawa.pl, w firmie MZA zaczęła się ogromna dyskusja dotycząca żartu z soboty. Rzecznik spółki mówił nawet o zwolnieniu z pracy kierowcy, ale ostatecznie skończyło się na obietnicach.

Według wyników sondy, którą przeprowadził tvnwarszawa.pl, dla internautów i pasażerów napis na wyświetlaczu autobusu był bardziej zabawny niż oburzający. Firma MZA powinna też wg nich przyjąć przeprosiny i zapomnieć o sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ile ta informacja będzie jeszcze wisieć ? Nie dosyć, ze jest mało istotna, to co ona ma wspólnego z działem portfel? Chyba tylko tyle, że kieszonkowcy grasują w komunikacji miejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie czasami robią cos glupiego, w przekonaniu, że to jest zabawne. Potem żałują i przepraszają! I dobrze! Że przepraszają!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie widzę panie anatolu, musi pan sobie poupychać, albo onuce wyżej zawinąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anatol
  • anatol
  • 12.11.2010 18:18

Panie Zaj - słoma z butów wyłazi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już by faceta zwalniali, myślałby kto, że tacy poprawni. Na okrągło tylko dopalacze, Palikot, Centrum Kopernika, Kluzik-Rostkowska - komu by się nie odechciało...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie był dowcip, tylko protest przeciwko wożeniu ludzi do centrum Kopernik. Bez wątpienia napis byłby inny jakby zmieniono nazwę centrum na im. Lecha Ka.
Można spekulować, może napis brzmiałby : '' Pier... nie latam.''

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.