Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3549 miejsce

Pierwsza księgarnia abonamentowa PakaKsiazek.pl

Nowa na polskim rynku inicjatywa Wydawnictwa Poligraf – Paka Książek – postawiła sobie niesamowicie ambitny cel: wzrost czytelnictwa w Polsce, dzięki uruchomieniu księgarni subskrypcyjnej.

 / Fot. pakaksiazek.plNowa na polskim rynku inicjatywa Wydawnictwa Poligraf – Paka Książek – postawiła sobie niesamowicie ambitny cel: wzrost czytelnictwa w Polsce, dzięki uruchomieniu księgarni subskrypcyjnej.

Główna idea polega na tym, że subskrybenci otrzymują co miesiąc paczki-niespodzianki z trzema, czterema lub pięcioma książkami.

Paka Książek gwarantuje ceny minimum 15% niższe niż na okładce.
Wciąż poszukujemy nowych kanałów dystrybucji dla naszych autorów i stąd właśnie nasze najnowsze nowatorskie przedsięwzięcie: pierwsza w Polsce księgarnia abonamentowa Paka Książek – mówi dyrektor Wydawnictwa Poligraf, Wojciech Ławski. – Naszą misją jest stworzenie społeczności ludzi, którzy książki nie tylko piszą, ale i czytają. Im więcej osób będzie subskrybować Pakę Książek, tym większe nakłady poszczególnych pozycji będziemy sprzedawać i tym więcej będą zarabiali nasi autorzy.

A co, jeśli Paka Książek nie trafi w gusta?
No cóż, tutaj jest jakiś element ryzyka, jak w każdej niespodziance, jednak Poligraf jest przekonany, że nawet jeśli jakiś tytuł nie przypadnie do gustu zamawiającemu, to na pewno spodoba się komuś z rodziny czy znajomemu i w ten sposób będziemy mieli dla niego nietuzinkowy prezent.

W każdym razie wszyscy, którzy lubią niespodzianki z pewnością będą zadowoleni – co miesiąc otrzymają do domu swoją Pakę Książek, w której znajdą książki, będące dla nich całkowitym zaskoczeniem.
Oczywiście można przy zamówieniu określić swoje preferencje czytelnicze, które Wydawnictwo Poligraf – w miarę możliwości – będzie uwzględniało przy kompletowaniu Paki Książek. Poligraf gwarantuje również, że większość książek będzie całkowitymi nowościami na rynku.

Czas pokaże czy Paka Książek okaże się skuteczną metodą na zwiększenie czytelnictwa w Polsce.

Strona projektu: http://pakaksiazek.pl/

Informacje o autorze projektu: http://wydawnictwopoligraf.pl/o-nas.php

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Też, ale do tego się akurat nie przyznają ;)
Przyznają się wprost do "wojny" z konformizmem, konformizm proponując.
A to już bełkot.

Ba, w konformizmie per se nie ma nic złego. Ulegamy wpływom i zmieniamy swoje zachowanie. Problem jest wtedy, gdy nie rozumie się znaczenia słów albo z premedytacją ściemnia. Jedno z dwóch - właśnie nastąpiło.

Co do pomysłu, nie mi go oceniać szerzej, poza tym, że nie jest dla mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To raczej namowa do konsumpcjonizmu ;)

Inna sprawa, że ciężko jest przebić się i zaistnieć na rynku księgarsko-wydawniczym. Oczywiście mówię to tylko jako czytelnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na stronie czytam:

" Bądź kimś wyjątkowym, nie bądź konformistą – czytaj książki, które być może nie są szeroko reklamowane w mediach, ale które jednak są często bardziej wartościowe."

Ok, teraz definicja:

Konformizm (łac. conformo – nadaję kształt) – zmiana zachowania na skutek rzeczywistego bądź wyobrażonego wpływu innych ludzi. Podporządkowanie się wartościom, poglądom, zasadom i normom postępowania obowiązującym w danej grupie społecznej.

Czyli to, do czego namawia mnie Wydawnictwo, to właśnie konformizm w czystej postaci.
Czasami naprawdę warto sprawdzić definicję ... zanim się coś napisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.