Facebook Google+ Twitter

Pierwsza polska platforma promująca młode talenty już działa!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-20 17:07

Grupa przyjaciół postanowiła zrobić coś, czego jeszcze polski internet nie widział. Będą promować młode talenty.

Choć w internecie roi się od coraz to nowszych pomysłów, to tak innowacyjnego jeszcze nie było. Grupa przyjaciół z Płocka postanowiła założyć portal zajmujący się promowaniem młodych talentów. Udało nam się porozmawiać z głównym pomysłodawcą akcji - Mariuszem Lewandowskim.

- Skąd pomysł na portal?
- Stanowczo mogę przyznać, że jestem osobą kreatywną. W mojej głowie roi się od pomysłów na różne przedsięwzięcia. W pewnym momencie mojego życia zorientowałem się, że w moim otoczeniu znajduje się bardzo dużo młodych osób, które posiadają talent, a nie mają gdzie się zaprezentować, są niezauważalni. Postanowiłem to jakoś zmienić. Długo zastanawiałem się nad tym, jak to zrobić, skoro bardzo mało wiem o świecie show-biznesu. Wtedy wpadłem na pomysł utworzenia strony internetowej, na której zamieszczałbym informację o młodych talentach. Pomyślałem, że może wreszcie wtedy ktoś się nimi zainteresuje. Wiedziałem, że nie poradzę sobie sam, więc poprosiłem o pomoc znajomą, Ilonę Bonczek. Następnie dołączyła do nas Andżelika Piechowicz. To w trójkę koordynujemy akcję Lart. Są jeszcze z nami Michał, Mateusz i Karolina - oni zajmują się wyszukiwaniem i opisywaniem utalentowanych.

- Jak zamierzacie zarabiać na portalu?
- Na razie nie zamierzamy (śmiech). Dochód z programu partnerskiego - jeżeli taki będzie - planujemy przeznaczyć na rozwój naszych talentów - zafundujemy wydanie płyty, tomiku poezji itp. Jeżeli idea Lartu sprawdzi się, to założymy Stowarzyszenie Lart.

- Planujecie rozwój portalu?
- Na przełomie listopada i grudnia dodamy nowe działy. Wkrótce zaskoczymy czymś użytkowników Lartu, ale także pozostałych internautów. Powiem tyle: w internecie szykuje się gorąca jesień!

- Życzę powodzenia i czekamy na to, czym nas zaskoczycie.
- Dziękuję bardzo.

Jak widać niektórym pomysłów nie brakuje. Zachęcam do odwiedzin platformy Lart - www.lart.com.pl. Być może faktycznie komuś pomoże i już za kilka miesięcy usłyszymy o nim w mediach, zobaczymy go na festiwalu?
(Agnieszka Kossakowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.