Facebook Google+ Twitter

Pierwsza polska wytwórnia sprzedająca mp3 swoich artystów

Żadna z "majorsów" - największych, globalnych wytwórni płytowych w Polsce - nie uruchomiła jeszcze sprzedaży plików muzycznych artystów ze swojej stajni. Karrot Kommando jako pierwsza wytwórnia otworzyła ten kanał sprzedaży.

 / Fot. www.karrot.plEksperymentalnie. Efektem była spontaniczna reakcja fanów artystów, którzy się w Karrocie wydają (m.in. Vavamuffin, Paprika Korps, EastWest Rockers, Ragana). Utwory w postaci plików mp3 i flac od pierwszego dnia cieszą się zainteresowaniem fascynatów karrotowej muzyki.

Zaskoczyło to sam management agencji. Entuzjazm z jakim spotkało się uruchomienie sprzedaży plików mp3 i flac wpłynął na najbliższe decyzje wydawniczo-sprzedażowe. W jaki sposób? Najnowsze wydawnictwo Karrot Kommando - debiutancka płyta Juniora Stressa "L.S.M.", o którym pisałam w Wiadomościach24.pl ( Junior Stress: premiera debiutanckiej płyty L.S.M.), sprzedawane jest od dnia premiery nie tylko w tradycyjnej formie tłoczonego krążka, ale w formie plików muzycznych właśnie. Wcześniejsze plany zakładały dwutygodniowe opóźnienie w dostępności plików względem krążka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak to dobrze spotkać ludzi uradowanych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wkońcu ktoś sie za to zabrał, szacun

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna wiadomość!! Długo na to czekałem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.