116748 miejsce

Pierwsza porażka Legii w rundzie wiosennej

Legia Warszawa uległa na własnym stadionie Śląskowi Wrocław 1:2 (1:1). To pierwsza porażka warszawskiego zespołu w meczach rundy wiosennej.

Marcin Komorowski z Legii Warszawa (niżej) w akcji przy piłce z Waldemarem Sobotą ze Śląska Wrocław, podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy. / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiW piątek 11 marca Legia Warszawa została pokonana po raz pierwszy w rundzie wiosennej. Nikt nie spodziewał się, iż zespołem, który wygra z "Wojskowymi", na dodatek na stadionie w Warszawie, będzie Śląsk Wrocław.

Mimo paru korzystnych sytuacji Legia nie była w stanie zapewnić sobie zwycięstwa w pierwszej połowie. Jak mówią, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Zemsta objawiła się golem Sebastiana Mili w 49. minucie meczu. Według powtórek biorący udział w akcji Ćwieląg był na spalonym, jednak swojej decyzji sędzia już nie zmienił. W 70. minucie spotkania mogło być już po meczu. Na szczęście dla Legii, Przemysław Kaźmierczak nie wykorzystał rzutu karnego dla Wrocławian.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2 (1:1)
Bramki: Ariel Borysiuk (7) - Przemysław Kaźmierczak (28), Sebastian Mila (49)

Oglądaj fotorelację: Legia poległa. Śląsk Wrocław wygrał w meczu z Legią Warszawa