Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26346 miejsce

Pierwsza transmisja on-line z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Pierwsza transmisja on-line z uroczystej mszy świętej rozpoczynającej obchody Jubileuszu 10-lecia Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu oraz konsekracji Bazyliki w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się w piątek, o godzinie 11.

Plakat / Fot. LogoW piątkowe przedpołudnie 17 sierpnia 2012 r. o godz. 11:00 odbędzie się uroczysta msza święta, pod przewodnictwem kard. Franciszka Macharskiego.

Kard. Macharski, przez wiele lat zabiegał o budowę bazyliki w krakowskich Łagiewnikach. W powstałym w 2006 roku Stowarzyszeniu Apostołów Bożego Miłosierdzia "Faustinum", jego rola miała ogromne znaczenie.

Ołtarz w Bazylice w krakowskich Łagiewnikach / Fot. Pimke, GNU1.2W sobotę o godz. 16:30, odbędzie się na terenie sanktuarium godzinne "Spotkanie po latach" z organizatorami papieskiej pielgrzymki z 2002 r. a także dziennikarzami, którzy ją relacjonowali. Była to ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny.W sobotni wieczór, planowany jest także godzinny finał koncertu "Zaufaj Panu już dziś". Początek o godz. 21:00

19 sierpnia po godz 15 odbędzie się msza święta oraz uroczysty koncert "Miłosierdzie Boże w muzyce". O godz. 21:15 planowane jest niezwykłe widowisko pt:"Przychodzę do Ciebie Faustyno".

Transmisje on-line z Sanktuarium
Szczegółowy program Jubileuszu10-lecia Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu, oraz konsekracji Bazyliki w krakowskich Łagiewnikach
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.