Facebook Google+ Twitter

Pierwsze odjazdy, czyli 4 dzień mistrzostw Europy w piłce ręcznej

W piątkowy wieczór rozegrano ostatnie mecze w grupie C i D. O tym kto pożegnał się już z turniejem a kto będzie się liczył w dalszej grze, krótko poniżej.

Oficjalne logo mistrzostw / Fot. Oficjalne logo mistrzostwGrupa C

Niemcy - Szwecja 30:29

Gdyby przed mistrzostwami, ktoś powiedział, że czterokrotni mistrzowie Europy - Szwedzi nie wywiozą z Austrii żadnego punktu to prawdopodobnie zostałby wyśmiany. Tak się jednak stało, gdyż Szwedzi przegrali kolejno ze Słowenią, Polską i na koniec, w meczu ostatniej szansy, z Niemcami. Choć trzeba przyznać, że w tym ostatnim spotkaniu zaprezentowali się najlepiej, głównie za sprawą przebudzenia gwiazdy i kapitana reprezentacji trzech koron - Kima Andersona, który rzucał z niemalże 90 proc. skutecznością. W ekipie Niemiec słabszy występ zaliczył pierwszy bramkarz - Johannes Bitter, którego zmienił drugi golkiper Silvio Heinevetter. Potencjał, który drzemie w naszych zachodnich sąsiadach daje nadzieję, iż odegrają oni jeszcze na tych mistrzostwach jakąś istotną rolę, choć o włączeniu się do walki o medale chyba nie ma co marzyć.

Polska - Słowenia 30:30

Stara zasada głosi, iż każda drużyna ma swój gorszy dzień na mistrzostwach, ale tylko ta najlepsza potrafi obronić się w takim dniu przed porażką. O tym jak poradzili sobie Polacy można przeczytać tutaj

Tabela
1. Polska 5 pkt
2. Słowenia 4 pkt
3. Niemcy 3 pkt
===========
4. Szwecja 0 pkt

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.