Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15169 miejsce

Pierwsze ogólnopolskie badanie kobiecych fochów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-25 09:53

Przez trzy miesiące badaliśmy kobiece fochy, przeprowadziliśmy setki rozmów z dziesiątkami kobiet. Oto czego się dowiedzieliśmy na temat kobiecych fochów:

Jak często "strzelasz" focha?

 / Fot. bbKobiety przyznają się do regularnego fochowania. Podają, iż jest to najefektywniejszy sposób zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny oraz manipulowania nim.

Większość pytanych kobiet potwierdza z radością, że sprawia im to przyjemność, nie widzą w tym nic złego. "Foch to rzecz naturalna dla każdej kobiety, dlaczego miałabym się tego wstydzić?" - Anita (28), prawnik.

Do czego używasz focha?

Foch jest zawsze reakcją na pewne męskie zachowanie bądź zachowanie jakie kobieta uważa za pożądane w danej chwili. Popularny foch jest więc: niezawodnym sposobem na uzyskanie czegoś na czym kobiecie aktualnie zależy, skutecznym narzędziem aby uniknąć robienia czegoś na co aktualnie kobieta nie ma ochoty, "najlepszym wyjściem jeśli szukasz świętego spokoju" (Karolina (25), tłumacz), dobry we wprowadzaniu faceta w poczucie winy - tak dla zabawy aby zaczął o nas zabiegać, normalnym nieodłącznym elementem składowym każdej kobiety - trzeba to zaakceptować.

Rodzaje Focha

Badane kobiety wyodrębniły trzy rodzaje fochów, które najłatwiej sklasyfikować jako:

Krótki foch - nastawiony na odwrócenie uwagi faceta od naprawdę istotnej w danej chwili rzeczy, lub własnego błędu popełnionego przed chwilą.

Długotrwały foch - jako bezpośrednia reakcja na męskie "złe" zachowanie. Ma na celu dać mu nauczkę oraz wymusić soczyste przeprosimy najlepiej zakończone jakimś bardziej lub mniej drobnym prezentem.

Nijaki - nieokreślony w czasie foch "strzelony" tak z braku pomysłu lub z nudy, aby zobaczyć czy jeszcze mu na mnie zależy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak na 3miesięczne badania efekty mało odkrywcze... Cel badań jest dla mnie zupełnie niejasny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zabawne, bo to najzwyklejsza bzdura. Każdy miewa złe dni, panowie też, tylko nie wiadomo dlaczego nie mówimy, że mają fochy. A to jest dokładnie to samo. Ten badający portal nie miał chyba dojścia do zwykłych osób, a nie strojących fochy - efekty są słabe, ale zabawne. Daję 3+

Komentarz został ukrytyrozwiń

dajcie spokój z tymi głupotami, znowu ktoś robi sobie reklamę na w24...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.