Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20189 miejsce

Pierwsze przesłuchanie Festiwalu Piosenki- Anna German za nami !

Współautorzy: Marta Wróbel

W Ciechocinku odbył się pierwsze przesłuchanie, pierwszego etapu Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German. Kilkanaście osób ubiegało się o możliwość udziału w kolejnych eliminacjach. Część konkursowa to przesłucha w 7 miastach.

 / Fot. Maciej SzczurekOrganizatorem konkursów przed międzynarodowym finałem jest Liga Kobiet Polskich.

Osoby chcące brać udział w Festiwalu mogą sobie dowolnie wybrać miejsce przesłuchania z listy miast w których one będą się odbywać. Eliminację odbędą się jeszcze w: w 2 terminach w Warszawie, Gdańsku, Zielonej Górze, Kielcach, Katowicach, Łodzi, Białymstoku,

Jury w Ciechocinku obradowało pod przewodnictwem Piotra Salabera a w jego skład weszli Bogdana Zagórska oraz Ludmiła Zamojka i Andrzej Frajndt z zespołu Partita. Zdecydowano że do kolejnego etapu zakwalifikowane zostanie dziesięć osób.

Po zakończeniu etapu eliminacyjnego, składającego się z 7 przesłuchań zapadnie decyzja o tym kto wystąpi w półfinale, który w rzeczywistości stanie się finałem krajowym przed głównym międzynarodowym finałem.

Do poczekalni na ostateczną decyzję zakwalifikowali się:

Wiktoria Wizner z Koszalina, Katarzyna Majewska z Murzynna koło Gniewkowa, Agata Różankowska z Torunia, Dorota Sacewicz z Białej Podlaskiej, Aleksandra Seredyńska z Wrocławia. Oraz pięcioro uczestników Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne" który odbywał się w lipcu w Ciechocinku, a są to: Natalia Smogulecka z Bydgoszczy, Angela Wawrzyk z Czeladzi, i Agata Zakrzewska z Warszawy, Kamil Czeszel z Torunia, Anna Ilminowicz z Leszna.

Liczba uczestników jak i widzów niezmiernie miło zaskoczyła organizatorów przesłuchań.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym i regulaminem konkursowym dostępny jest na stronie Festiwalu – www.festiwalpiosenki.pl.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości organizatorów.

Angela Wawrzyk / Fot. Maciej SzczurekDorota Sacewicz / Fot. Maciej SzczurekKatarzyna Majewska / Fot. Maciej SzczurekAleksandra Seredyńska / Fot. Maciej SzczurekNatalia Smogulecka / Fot. Maciej SzczurekWiktoria Wizner / Fot. Maciej SzczurekAgata zakrzewska / Fot. Maciej SzczurekAnna Ilminowicz / Fot. Maciej SzczurekAgata Rożankowska / Fot. Maciej SzczurekKamil Czeszel / Fot. Maciej Szczurek
Jury w Ciechocinku / Fot. Maciej SzczurekPubliczność / Fot. Maciej Szczurek / Fot. http://festiwalpiosenki.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.