Facebook Google+ Twitter

Pierwsze spojrzenie na "Splice"

W sieci pojawił się krótki fragment nowego filmu Vincenzo Natali - "Splice". W rolach głównych zobaczymy Adriena Brody'ego oraz Sarah Polley. Produkuje Guillermo Del Toro.

 / Fot. Plakat"Splice" to nowa produkcja science-fiction w reżyserii Vincenzo Natali, który jest odpowiedzialny za takie filmy jak kultowy "Cube". Film opowiada historię dwojga naukowców granych przez Brody'ego i Polley. Ich eksperymenty nie mają nic wspólnego z etyką - doprowadzają do połączenia ludzkiego i zwierzęcego DNA, tworząc w ten sposób nowy organizm. "Dren", bo tak zostaje nazwana istota, szybko przekształca się ze zdeformowanego żeńskiego płodu w mutanta, posiadającego zwierzęce atrybuty (takie jak np. skrzydła) oraz "prawie" ludzki wygląd. Niestety jak to w takich przypadkach bywa, eksperyment wymyka się z pod kontroli...

Zarys fabuły "Splice" nie wydaje się być niczym odkrywczym - zdecydowanie pobrzmiewają tutaj echa takich produkcji jak "Gatunek" (łączenie ludzkiego DNA z DNA obcych) czy "Wyspa doktora Moreau" (DNA ludzi i zwierząt). Guillermo Del Toro, producent filmu znany z takich produkcji jak "Labirynt Fauna" czy "Kręgosłup Diabła", uważa że "Splice" posiada wszystkie cechy porządnego horroru science-fiction z elementami dramatu, oraz uważa, że film na pewno będzie szokował i zmusi ludzi do myślenia.

W oczekiwaniu na premierę tego filmu, której data ciągle nie jest ustalona ani dla Polski ani innych krajów, mamy szansę obejrzeć fragment filmu na portalu Youtube, dzięki uprzejmości portalu Rotten Tomatoes. Jednocześnie zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej fillmu - http://www.splicethefilm.com, na której możemy obejrzeć krótki dokument w stylu "making-of".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.