Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3707 miejsce

Pierwsze w Polsce wokalne i aktorskie konsultacje online

"Pogotowie Wokalne" działa na zasadzie pomocy doraźnej lub stałych konsultacji i pomaga w rozwijaniu zdolności wokalnych i aktorskich. Konsultacje odbywają się zarówno zdalnie, przez komunikator Skype, jak i tradycyjnie w formie indywidualnych lekcji na terenie Warszawy.

Pogotowie Wokalne / Fot. http://www.pogotowiewokalne.pl/"Pogotowie Wokalne" działa na zasadzie pomocy doraźnej lub stałych konsultacji. Pomaga w rozwijaniu zdolności wokalnych i aktorskich. Osoby zgłaszające się dostają specjalistyczną opinię. Takiego rodzaju działalność może być przydatna również dla rodziców, którzy mogą zamówić konsultacje dla swoich dzieci i dowiedzieć się, czy ma sens ich kształcenie wokalne lub aktorskie.

Konsultacje aktorskie przeprowadza aktor znany m.in. z serialów "Klan", "Samo Życie" lub "Na Wspólnej" oraz wielu filmów i sztuk teatralnych - Wojciech Wysocki. Natomiast konsultantem wokalnym jest Wojciech Wądołowski - były nauczyciel szkół muzycznych i doradca polskich gwiazd.

- Naszą ideą jest dotarcie do ludzi, którzy z powodu mieszkania w małych miejscowościach nie mogą spotkać się z fachowcami. Internet zapewnia anonimowość, więc konsultacje są skierowane również do osób wstydliwych i nieśmiałych - mówi Wojciech Wądołowski, konsultant i pomysłodawca "Pogotowia Wokalnego".

Rodzaje konsultacji

Konsultacje wokalne mogą się odbyć w formie zdalnej. Osoba zainteresowana wysyła swoje nagranie do konsultanta, który następnie je omawia i zwraca uwagę na ewentualne błędy. Można również odbyć lekcje za pomocą komunikatora Skype.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

(+) Mnie się inicjatywa podoba bo myślę o tym by zarabiać głosem więc może tam mnie pokierują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inicjatywa ciekawa, ale sam bym nie skorzystał :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adrianie, widać, że nie orientuje się Pan w zasadach obowiązujących w tym serwisie (czemu się nie dziwię, bo zdaje się, że jest Pan tu od dziś i podejrzewam, że reprezentuje Pan "Pogotowie Wokalne"). Otóż, pragnę Pana poinformować, że w W24 nie obowiązuje dyscyplina redakcyjna i każdy z nas może wyrażać swoje zdanie na temat zamieszczonych tu artykułów. Beż sensu, według Pana? A to już Pana problem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeczytałam uważnie (czy jako jedyna z osób tu komentujących?) stronę Pogotowia Wokalnego. Tam wyraźnie jest napisane, na czym polegają konsultacje. Pogotowie ma wyłapać błędy, skierować na właściwą drogę, zaproponować pasującą stylistykę. Nie wykształci aktora, ale wskaże najlepszy profil (np komediowy) lub oceni szansę dostania się np do Szkoły Teatralnej. Do tego nie trzeba relacji: uczeń -mistrz. Do tego internet jest idealny, bo tani. Wiem, ile kosztują lekcje tzw specjalistów, naciągających panienki z prowincji (z całym dla nich szacunkiem), przyjeżdżające do miast w poszukiwaniu kariery. Może więc takie pogotowie uczciwiej je potraktuje, da lub odbierze nadzieję...

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS. Redaktor oraz wydawca negatywnie wypowiadający się, o artykule pośrednio lub bezpośrednio dopuszczonym przez nich do publikacji. Ciekawy przypadek. :) A właściwie "bez sensu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Urszulo, jeśli będzie Pani spełniała wymagania sprzętowe (dokładnie przez nas opisane), to nie ma prawa zrywać. Nam się to jeszcze nie zdarzyło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, korespondenyjnie bez sensu, tak samo jak sprawdzenie czyjejś pracy pisemnej drogą elektroniczną. Kontakt z ulubionym wokalistą w postaci wysłuchania płyty też bez sensu, bo lepiej na żywo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ze Skype jako komunikatora do rozmów głosowych korzystam ostatnio codziennie. Czasami rwie tak, że aż żal. Jak oni wyobrażają sobie prowadzenie w ten sposób lekcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to, że jesli się uczy kogoś śpiewać, grać etc. to najważniejszy (moim zdaniem) jest bezposredni kontakt nauczyciela (mistrza) i ucznia. Wyobraża sobie pan, panie Adrianie, na przykład (od podstaw) naukę chirurgii on line? Nie chciałbym trafić pod skalpel takiego "lekarza".

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co takiego, Panie Krzysztofie, w tej inicjatywie jest bez sensu ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.