Facebook Google+ Twitter

Pierwszy autolans 2010 roku

W pierwszy piątek 2010 roku nie możemy zapomnieć o autolansie.

 / Fot. U.A.MarczewskaPierwszy autolans 2010 roku podsumowuje ostatnie dwa tygodnie. Tak jakoś wyszło, że wśród świątecznego zabiegania lansowaliśmy się nieco mniej.

Paulina Paca pochwaliła się zakupem nowych halówek.
Podobno nie było to takie proste - problemem był rozmiar. Typowe halówki to męskie rozmiary zaczynające się od 42.

Basia Kukulska doniosła nam, że jej tekst "Punktualna choinka" został zamieszczony na łamach dwóch serwisów internetowych. To miła, świąteczna niespodzianka.

Jak zwykle nie zawiódł Damian Leciak, bardzo zadowolony z prezentów otrzymanych pod choinkę. Damian dostał aż cztery nowe gry. Jako że sama mam tendencję do uzależniania się od gier, pozostaje mi wyrazić nadzieję, że nasz autor nie zniknie teraz na kilka miesięcy w animowanym świecie. Mnie by to groziło.

Bardzo dobrą informację otrzymaliśmy od Judyty Rykowskiej, która zdała egzamin na prawo jazdy. Mało tego - dokonała tej sztuki za pierwszym razem. Serdeczne pozdrowienia i gratulacje od redaktorki, która zdała dopiero przy piątym podejściu. :)

Pochwalę się Wam jeszcze czymś od siebie: otóż wczoraj, kiedy kupowałam sylwestrowy alkohol, zostałam poproszona o okazanie dowodu osobistego, aby udowodnić swój wiek. Człowiek od razu poczuł się jakoś tak młodziej. :)))

Wszystkim lansującym się i tym, którzy lansowi przyglądają się jedynie z boku składam serdecznie życzenia szczęśliwego Nowego Roku. Oby było jak najwięcej powodów do naszego wiadomościowego lansu. W razie czego przypominam o istnieniu naszej grupy autolansu - tu chwalimy się przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

dziękuję :) :D Urszulo - nie ważne za każdym razem - ważne, że zdane ;) pozdr

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja tam się nie lubię chwalić, ale książeczka z moimi wierszydełkami dla dzieci dużych i małych wraz z ilustracjami do nich jest już w wydawnictwie. Będzie do czytania i oglądania pod koniec stycznia. Pozdrawiam! :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agato już wszystkie wypróbowane i nie da sie naraz w nie grać i nie są krótkie. Czas po weekendzie szukać tematów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.