187 miejsce

Pierwszy ćwierćfinał Agnieszki Radwańskiej w Paryżu !!!

To jest pierwszy w historii zawodowej kariery ćwierćfinał Agnieszki Radwańskiej na ziemnych kortach w Paryżu - Roland Garros - BNP Paribas

/ Fot. Jarosław Franciszek Furmaniak2 czerwca 2013 roku o godz. 21:30 Agnieszka Radwańska jako jedyna reprezentantka Polski osiągnęła już historyczny ćwierćfinał w prestiżowych rozgrywkach cyklu Wielkiego Szlema w Paryżu.
W meczu, którego stawką był awans do ćwierćfinału tego turnieju po raz siódmy z rzędu pokonała byłą liderkę kobiecego rankingu tenisa Anę Ivanović w dwóch krótkich setach. Jedynie w drugim secie momentami Ana Ivanowić nawiązywała równorzędną walkę z Agnieszką Radwańską. / Fot. Jarosław Franciszek Furmaniak