Facebook Google+ Twitter

Pierwszy dzień Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl pełen gwiazd

Gwiazdy, muzyka, koncerty, wywiady, rozmowy - zobacz co działo się dziś na płockiej Starówce, podczas II Międzynarodowego Festiwalu Zawodów Filmowych Cinemagic.pl. Pozostały jeszcze dwa festiwalowe dni!

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Scena, na której swój występ miała Anja Garbarek. Fot. Damian Kazak
Scena, na której swój występ miała Anja Garbarek. Fot. Damian Kazak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Plus:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariuszu ja o tym festiwalu i piszę i go fotografuję i zamierzam wrzucać tutaj nawet takie foty, nie zwarzając na nikogo, bo one katastrofalne nie są. To nie jest konkurs na fotografie, albo profesjonalny serwis dla fotografów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No prawda jest taka że zdjęcia nie są na wysokim poziome może lepiej było coś po prostu napisać o tym festiwalu niż robić mało ciekawe zdjęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko cały problem w tym, że ja potrafię nad pewnymi rzeczami przejść do prządku dziennego. Ty widać nie, a co więcej do każdej mojej wypowiedzi dorabiasz ideologię. Nawiasem mówiąc krytykowałeś (masz do tego pełne prawo) nie tylko moją pracę ale i Krzyśka. I proszę nie zapominaj o tym.


"Jestem w wieeeelkim szoku, że można być tak dziecinnie niedojrzałym człowiekiem jak Ty Bartoszu" - wybacz, ale takim zdaniem mnie obrażasz. Ale komisji śledczej nie będziemy powoływać.


Na zakończenie proszę, abyś przestał każdą moją wypowiedź traktować jako próbę odwetu za krytykę naszych kartek. Bo ja o tym już dawno zdążyłem zapomnieć, a i z Krzyśka para też uszła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maciek, serdecznie dziękuję Ci za obronę i popieram :). Ja nikogo nie pozdrowiłem na końcu xD.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dziękuję za tak miłe słówka drogi Starszy Kolego. Według mnie to ja już jestem gwiazdą dziennikarstwa obywatelskiego. Przynajmniej tak mnie oceniają. Chcesz autograf? Teraz zaczynam podbój dziennikarstwa profesjonalnego.

Niestety Ty, drogi Bartku doskonale zdajesz sobie sprawę, że skrytykowałem Twą niezmiernie trudną pracę(Ha! I według mnie boli Cię to do dziś... Taki gówniaż i sobie pozwolił na krytykę!) i mścisz się jak możesz... Ale ja Ci tego nie udowodnię. Wszędzie widzisz obrażanie Ciebie... Bardzo jest mi przykro, iż wyraziłem swoje jakże krytyczne zdanie co do Twego postępowania. Raczej nie w zamiarze obrazy szanownego Kolegi. No ale na sali sądowej raczej się nie spotkamy :-).

Tak więc, niech Twe święte zdanie pozostanie tym, że te fotki Ci się naprawdę tak bardzo nie podobają, że musiałeś dać minusa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety to ty wykazujesz niedojrzałość rozpamiętywanie przeszłości. Ja zdążyłem o tym zapomnieć, ty widać nie. po raz kolejny mnie obrażasz. poza tym to co według ciebie jest dobre nie musi być dobre dla mnie i vice versa. ale póki co żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do własnego zdania.


ale ok.

niniejszym oświadczam:

JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE OŚMIELIŁEM SIĘ SKRYTYKOWAĆ DAMIANA KAZAKA - WSCHODZĄCĄ GWIAZDĘ DZIENNIKARSTWA OBYWATELSKIEGO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze...? Jestem w wieeeelkim szoku, że można być tak dziecinnie niedojrzałym człowiekiem jak Ty Bartoszu... W tym momencie opadła mi szczęka... Akredytacja była z nutką humoru, czy coś tam. Być może przesadzona. A ja znowu wiem dlaczego dostałem kolejnego minusa od tego samego człowieka za tak, według mnie dobry fotoreportaż: mścisz się za kartkę, lecz ze mną tak łatwo nie wygrasz. Możesz namówić setki osób żeby mi wstawiały minusy, bo ja Ciebie skrytykowałem, ale to było moje zdanie... Tu też jest Twoje zdanie, ale ono jest absurdalne i żenujące.

Dziękuję za nutkę krytyki drogi Starszy Kolego!
Widzimy wielki powrót...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To przepraszam, w jaki sposób mam okazać, czy całość mi się podoba czy nie?? Chyba w tym celu jest system punktów. Czy może jestem w błędzie? Czy nie mam prawa postawić minusa, jeśli zamieszczony materiał mi się nie podoba? Czy też wręcz odmawiasz mi prawa wypowiedzenia własnego zdania (w tym wypadku z nutką krytyki)? Czy może trzy pióra upoważniają cię do narzucania innym "właściwego" zdania?

Nigdy nie spotkałem fotoreportera, który robi zdjęcie swojej akredytacji i wrzuca je do materiału. Sorry, ale dla mnie to dziecinne. I zarazem dość mocno obniża wrażenie całości, przynajmniej dla mnie. Poza tym w tytule pełno gwiazd, a na zdjęciach wozy tvp (i obcięte logo) i reżyserka w terenie (nieostra).

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiepska jakość zdjęć (ostrość), no i z robieniem zdjęcia swojego identyfikatora przegiąłeś... co to kogo obchodzi. To jest dobre foto na twój blog, albo do wklejenia w pamiętnik, a nie do serwisu informacyjnego. Jak na posiadacza dwóch piór, ten materiał "nieco" spaliłeś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.