Facebook Google+ Twitter

Pierwszy dzień Międzynarodowego Festiwalu Tanga Argentyńskiego

W czwartek w Warszawie zaczął się VI edycja festiwalu tanga argentyńskiego. Na ten niezwykły wieczór zaplanowano milongę z pokazem pary zagranicznej.

Milonga w Akademii Tańca Sulewskich. / Fot. Weronika TrzeciakO 21.30 rozpoczęła się powitalna milonga w Akademii Tańca Sulewskich. Uczestnicy bawili się w rytm tanga, milongi oraz tango-walca. Melodie tangowe przeplatane były cortinami (krótkimi wstawkami muzycznymi) - m. in. były to motywy z Bolka i Lolka czy Reksia. Tego wieczoru muzyką zajmował się DJ Cezary Herma. Parkiet zapełniały tańczące pary, z każdą minutą było ich coraz więcej i więcej. Byli oni przejęci tańcem, który ich niemal unosił nad parkietem. Było widać, że sprawia im to ogromną radość. Mówił to każdy ich gest, mimika twarzy... Ich taniec był niezwykle emocjonalny. Uczestnikami milongi byli ludzie w różnym wieku, którzy przybyli na ten wieczór z różnych części Polski i świata. Choć z pozoru nie mieli ze sobą wiele wspólnego, połączyła ich miłość do tanga, tańca niezwykle zmysłowego, pełnego pasji i namiętności. Nie zważali na wzrost czy wiek, bo najważniejsza była dobra zabawa.

O 23 nastąpiło oficjalne powitanie uczestników po polsku i angielsku. - Witam wszystkich bardzo serdecznie na dzisiejszej milondze, która otwiera VI Międzynarodowy Festiwal Tanga Argentyńskiego. - powitał uczestników Dariusz Nowakowski, prezes Akademii Tanga Argentyńskiego. - A teraz oddaję głos Violetcie Domaradzkiej.

Dariusz Nowakowski i Violetta Domaradzka. / Fot. Weronika Trzeciak- Szanowni Państwo, moi drodzy mam przyjemność otworzyć VI Międzynarodowy Festiwal Tanga Argentyńskiego. Przed nami 3 dni milong i warsztatów. A dziś kilka godzin tangowej zabawy do muzyki wspaniałego polskiego DJ-a. Powitajmy Cezarego Hermę. Około 24 odbędzie się pokaz mistrzowskiej pary. Wystąpią Agustina Berenstein i Rodrigo Palacios. To daje nam okazję do powitania ich oraz Olivera Kolkera i Silviny Valz - powiedziała Violetta Domaradzka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Fajna zabawa i relacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję, starałam się oddać jak najlepiej klimat tej miprezy. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna relacja, oddająca ducha tej niezwykłej imprezy :) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.