Facebook Google+ Twitter

Pierwszy dzień na lotnisku w Modlinie z problemami

Wczoraj uroczyście otwarto port lotniczy w Modlinie. Okazuje się, że dziś nie obyło się bez problemów. 12 osób nie zdążyło z odprawą i nie wyleciało do Londynu. Przeszkodą okazała się gigantyczna kolejka do kontroli bezpieczeństwa.

 / Fot. Hiuppo, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pol_modlin_airport_1.jpg&filetimestamp=20120715145235Wczoraj uroczyście otwarto lotnisko w podwarszawskim Modlinie. Wiadomości24.pl informowały o tym w tym materiale. Prawdziwym testem dla nowego portu lotniczego był dzisiejszy poranek. Okazuje się, że nie wszystko przebiegało bezproblemowo.


12 osób mimo kupionych biletów i zjawieniu się wcześniej na lotnisku, nie wyleciało do Londynu. "Przyjechaliśmy na lotnisko wierząc, że odlecimy do domu. Niestety plan się nie zrealizował. Pomoc zapewniała nas, że wszystko jest OK, że wejdziemy na pokład. Staliśmy spokojnie. Tymczasem kolejki były do samego końca hangaru" - relacjonuje w TVN Warszawa jedna z osób, mająca się udać do Londynu.

Czytaj także: Lotnisko w Modlinie już otwarte

Jak wynika z relacji osób czekających na odlot, po odprawie okazało się, że nie wejdą już na pokład samolotu. Przedstawiciele przewoźnika twierdzili, że za zaistniałą sytuację odpowiada lotnisko. Obsługa zaznaczała, że niezabranie wszystkich pasażerów na pokład, to wina przewoźnika. "Wyrażono chęć zapewnienia nam przelotu jutro, ale za 500 zł. Za swój bilet zapłaciłem 82 zł" - mówi jeden z pasażerów. Inni dodają, że obsługa lotniska nie była przygotowana na tak duży ruch.

Ostatecznie władze lotniska zobowiązały się zapewnić pasażerom odlot z lotniska Okęcie. "Wygląda na to, że pewne rzeczy były niedoszacowane. Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu obsady stanowisk" - mówił Piotr Okienczyc, dyrektor lotniska w Modlinie

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To dobrze, że lotnisko ma takie wzięcie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 16.07.2012 21:02

jeżeli wierzyć zapewnieniom pana płemieła,
to lotnisko jest PRZEJEZDNE.

na PRZELOTNOŚĆ musimy poczekać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojjjj i się zacznie... ;) *****

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.