Facebook Google+ Twitter

Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival za nami

Na scenie występiła Maria Sadowska, JaConfetti, Andrzej Smolik ze swoim projektem oraz Razorlight. Dziś będzie jeszcze lepiej, bo zacznie działać druga scena - Young Stage

Moja ostatnia relacja zakończyła się na występie Andrzeja Smolika: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/andrzej_smolik_i_jego_projekt_na_main_stage_108476.html

Afromental rozpocznie drugi dzień Orange Warsaw Festival. / Fot. SNAP/SONY MUSICPisałem w niej, że występ Smolika i jego artystycznych kompanów mnie zachwycił. W istocie, pierwsze trzy, cztery piosenki wzbudziły we mnie zachwyt, bo po raz pierwszy go słyszałem. Spod sceny nie wykurzył mnie nawet zaczynający padać deszcz. Jednak moja subiektywna opinia uległa zmianie wtedy, gdy usłyszałem opinie innych.

- Beznadziejne, co on w ogóle gra? - żali się Renata, jedna z uczestniczek koncertu - Nie zagrał swoich najlepszych piosenek - dodaje jej chłopak Rafał. Jęki zawodu słychać było także wśród tłumu, który powoli się rozchodził. Należy więc sądzić, że wczorajszy występ nie należał do jego najlepszych wykonań.

Zaraz po projekcie Smolika na scenę, po godzinie 23.15 wszedł zespół Razorlight. Przy rymach indie-rocka bawiło się mniej osób niż na Smoliku, ale nie oznacza to, że gorzej. Najbardziej znanymi piosenkami, które wykonali były "Wire to wire" i "America" - publiczność najchętniej się przy nich bujała. Koncert, który wcale nie był oszałamiający, skończył się po północy.

A co dziś?

Dziś, zdaje się, przyjdzie więcej osób niż wczoraj. Pierwszy koncert odbędzie się o 17.45 - będzie to występ zespołu Afromental na Main Stage. Poniżej rozkład dalszych występów.

Main Stage
19.00 - June
20.15 - Crystal Method
21.45 - N.E.R.D
23.30 - Groove Armada

Young Stage
17.45 - Orange Passion
18.00 - Out of Tune
19.00 - Skinny Patrini
20.00 - Placstic
21.15 - Calvin Harris
22.45 - MGMT

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.