Facebook Google+ Twitter

Pierwszy dzień posła Atamańczuka w Sejmie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-24 16:58

Niewybredne żarty za plecami i ostracyzm ze strony posłów Platformy Obywatelskiej - tak wygląda pierwszy dzień Cezarego Atamańczuka w Sejmie.

Oskarżony między innymi o posiadanie narkotyków, były wicestarosta Polic koło Szczecina i były członek Platformy, złożył ślubowanie poselskie. Do Sejmu wszedł w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa.

Poseł Lewicy Bartosz Arłukowicz powiedział, że Atamańczuk sprawia wrażenie zagubionego i osamotnionego. Jego zdaniem, nikt nie chce rozmawiać z politykiem, który był oskarżony o posiadanie narkotyków.

Z Atamańczukiem rozmawiał natomiast Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości, który powiedział nowemu posłowi, gdzie otrzymać karty do głosowania. Brudziński dodał, że jest rozbawiony "teatralno-kabaretowym" ostracyzmem dawnych kolegów z PO wobec Atamańczuka.

Politycy Platformy Obywatelskiej niechętnie odnoszą się do obecności Atamańczuka w Sejmie. Posłanka Magdalena Kochan skomentowała jego ślubowanie słowami - "niestety został posłem". Sam Atamańczuk był nieuchwytny dla dziennikarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.